Uzdrawiająca metoda Body Calm

System medytacyjny eliminujący stres, lęk i choroby

  • ISBN: 978-83-7377-761-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak radzić sobie ze stresem – poznaj skuteczne medytacje i techniki uzdrawiające

Pewnie sam doskonale wiesz, że stres nie sprzyja zdrowiu. I faktycznie tak jest, co potwierdzają najnowsze badania naukowe. Udowodniono, że stres osłabia układ odpornościowy, wywołuje stany zapalne i podnosi ciśnienie krwi. Oprócz tego sprzyja pojawianiu się chorób układu krążenia i kłopotów z trawieniem, przyspiesza rozwój niektórych nowotworów i zaburza sen, prowadząc do chronicznego przemęczenia
i bezsenności. Jak temu zaradzić? Odpowiedź jest prosta, a zarazem trudna do zrealizowania. Najlepszym sposobem na stres jest bowiem… relaks. Ale jak go sobie zapewnić w naszym współczesnym, zabieganym świecie, gdy patrzenie na zegarek stało się codziennym rytuałem? Na szczęście istnieją proste i skuteczne techniki uzdrawiające, które każdy może samodzielnie zastosować. Jedną z nich jest oparta na medytacjach metoda Body Calm. Dzięki tej książce dowiesz się, jak radzić sobie ze stresem i pozbyć się negatywnych emocji, stosując metodę Body Calm. Jeśli cierpisz na nerwice, stany lękowe, napady paniki, odczuwasz niepokój, fobie społeczne lub po prostu potrzebujesz relaksu ta forma samouzdrawiania jest idealna dla Ciebie. Regularnie wykonując opisane w tej książce ćwiczenia, pozbędziesz się dolegliwości fizycznych i mentalnych.

Wycisz swój umysł i zapanuj nad emocjami, by cieszyć się zdrowiem i szczęściem

Swoimi doświadczeniami dotyczącymi medytacji i rozwoju duchowego dzieli się w tej książce nie byle kto. Sandy Newbigging jest bowiem nie tylko twórczynią metod Body Calm oraz Mind Detox, ale także autorką licznych bestsellerów i założycielką szkoły trenującej praktyków. Okrzyknięta została przez Federację Terapeutów Holistycznych Nauczycielem Roku i nazwana przez czasopismo Yoga „jednym z najlepszych nauczycieli medytacji”. W swojej książce powołuje się na wyniki najnowszych badań, które dowodzą, że medytacja jest kluczem do samouzdrawiania i długowieczności. Bazując na nich, opracowała nowatorską metodę Body Calm. To zestaw technik uzdrawiających, dzięki którym zmienisz nastawienie do otoczenia i nurtujących Cię spraw. Oczyścisz umysł, odzyskasz pełną harmonię na poziomie fizycznym i wkroczysz na ścieżkę nieskrępowanego rozwoju duchowego. Pozbywając się wewnętrznych konfliktów, nauczysz się słuchać siebie i innych. Rozpoznasz swoje prawdziwe potrzeby i zaczniesz je spełniać. W ten sposób znowu zaczniesz odczuwać pełnię szczęścia i zapewnisz sobie tak pożądany relaks w każdym obszarze życia.

Odkryj źródła stresu i pozbądź się ich

Książka ta stworzy fundament pod filozofię, która odmieni Twoje życie i będzie motorem napędowym rozwoju duchowego. W jej pierwszej części znajdziesz szczegółowo opisany system samouzdrawiania i jego główne założenia. Aby wspomóc ciało w odpoczynku i szybszej regeneracji, w drugiej części Autorka odkrywa siedem sekretnych źródeł stresu, a także oferuje zmianę podejścia i szybkie sposoby na osiągnięcie pełnej harmonii. Kiedy już zaczniesz konsekwentnie stosować medytacje, a świadoma obecność wejdzie ci w nawyk, część trzecia pomoże ci zrozumieć, jak osiągnąć relaks poprzez ćwiczenia. Będziesz mógł sięgnąć po nie zawsze wtedy, gdy poczujesz potrzebę uleczenia fizycznych przypadłości albo staniesz przed stresującymi sytuacjami życiowymi.

Odkryj nową jakość życia, wiedząc, jak radzić sobie ze stresem

Metoda Body Calm ma na celu wspomożenie organizmu w procesie samouzdrawiania, łącząc współczesną medycynę, metody alternatywne i medytacje. Jej punktem wyjścia jest uświadomienie sobie związku i wzajemnych interakcji zachodzących między ciałem i umysłem. Głęboka świadomość istnienia i odczuwania własnego ciała jest niezbędnym wstępem do poprawy zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Odbudowując harmonię ze swoim ciałem, sięgasz po rezerwy energetyczne, które wspierają samouzdrawianie. Większość doświadczanego cierpienia, które towarzyszy chorobie, tkwi tak naprawdę w ludzkim umyśle. Ma ono swoje źródło w świecie emocji. Zatem kiedy wyciszasz się i relaksujesz, poprawiasz stan swojego zdrowia. Osiągając równowagę między ciałem, umysłem i życiem, znowu poczujesz się wspaniale!

Pokonaj stres dzięki medytacjom i metodzie Body Calm!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ