Zawsze będę przy Tobie. Wsparcie od Twoich bliskich, którzy przeszli na Drugą Stronę

Co nas czeka po śmierci? To pytanie zadaje większość z nas, a próbę odpowiedzi na nie podejmuje znana medium i jasnowidz. Jest ona przekonana, że śmierć wcale nie oznacza końca, a życie tak naprawdę jest wieczne. Ukochane osoby i zwierzaki, które odeszły, w każdej chwili są gotowe by udzielić Ci wsparcia. Twoi bliscy zmarli są tylko o jedną myśl stąd.

  • ISBN: 978-83-7377-710-1;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;

Twoje antidotum na strach przed śmiercią

W naszej kulturze śmierć jest tematem, na który nie chcemy i nie umiemy rozmawiać. Nauka i nowoczesna medycyna w pocie czoła szukają leku na przedłużenie życia i ucieczkę przed nieuniknionym. Według ostatniego raportu Światowej Organizacji Zdrowia WHO, średnia długość życia na świecie wzrosła aż o 5 lat. Unikanie tematu śmierci i ucieczka przed nim sprawia, że coraz trudniejsze jest pogodzenie się z faktem utraty bliskiej osoby. „Zawsze będę przy Tobie” to wspaniałe antidotum na wszechogarniające poczucie strachu przed śmiercią, które przenika nasze nowoczesne społeczeństwo.

Co nas czeka po śmierci?

To pytanie zadaje sobie większość z nas, a próbę odpowiedzi na nie podejmuje znana medium i jasnowidz, Bridget Benson. Jest ona przekonana, że śmierć wcale nie oznacza końca, a życie tak naprawdę jest wieczne. Jej zdaniem świadomość, że Twoi zmarli bliscy lub ukochane zwierzaki są zaledwie jedną myśl stąd, zawsze dodaje otuchy. Są istotną częścią Twojego codziennego życia. W każdej chwili możesz porozmawiać z nimi, otrzymać porady i pozbyć się smutku, który Cię przytłacza. Dzięki tej książce zyskasz pewność, że śmierć nie może nas rozdzielić z bliskimi, a istnienie Drugiej Strony, to nie mit. Autorka pokazuje nam, że dusza jest wieczna, a ponowne spotkanie w Niebie jest nieuniknione. Wlewa w nas również nadzieję i daje jeszcze większą motywację do radosnego życia.

Kontakt ze zmarłymi jest możliwy

Autorka jest obdarzona szczególnym darem jasnowidzenia i komunikacji z Drugą Stroną poprzez sny. Prowadzi seanse i w ten sposób pomaga wielu osobom skontaktować się z ich bliskimi, którzy odeszli. W „Zawsze będę przy Tobie” opisuje własne doświadczenia śmierci klinicznej, w czasie której odbyła wiele spotkań z bliskimi w Niebie. W tej książce dzieli się wyjątkowymi przekazami, które od nich otrzymała. Jej relacje stanowią ogromne wsparcie również dla tych, którzy stoją w obliczu utraty bliskiej osoby.

Twoi bliscy zmarli są tylko o jedną myśl stąd

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ