numerologia

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

  Numerologia w logiczny sposób wyjaśnia charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. Dzięki tej książce poznasz ukryte znaczenie liczb. Będziesz mógł z łatwością interpretować swoje mocne i słabe strony. Dostrzeżesz nowe perspektywy i odpowiedni czas na dokonanie zmian. Poznaj liczby, które zmieniają życie.

  Nazwisko tworzy charakter. Liczby kreatorem Twojej indywidualności

   Co o człowieku mówi jego imię i nazwisko? Wbrew pozorom, bardzo wiele. Z tych dwóch słów możemy bowiem odczytać informacje dotyczące charakteru i indywidualnych cech dosłownie każdej osoby. Wszystko dzięki wiedzy numerologicznej. Już dziś możesz skorzystać z wieloletniego doświadczenia Autorki i dosłownie obliczyć oraz przeanalizować każdą osobę chwilę po tym, jak Ci się ona przedstawi.

   Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie i innych
   • nakład wyczerpany

   Oblicz, kim jesteś. Odkryj swoje prawdziwe oblicze, predyspozycje i mocne strony. Odkryj etapy ewolucji swojej duszy, momenty życiowych wzlotów i upadków oraz pory roku swej egzystencji. Dzięki innowacyjnemu powiązaniu numerologii z karmą odkryjesz nie tylko to, kim jesteś, ale także kim możesz się stać. Spójrz na siebie i innych z zupełnie nowej perspektywy.

   Astronumerologia dla każdego
   Astronumerologia dla każdego

    Co otrzymasz po połączeniu analizy każdego znaku Zodiaku i każdej liczby numerologicznej? Rzetelne, ale bardzo przystępnie napisane kompendium wiedzy, o cechach charakteru, osobowości, tajemnicach losu, a nawet przeznaczenia każdego człowieka. Już teraz poznaj swoje dominujące cech charakteru, dowiedz jaki zawód będzie najlepszy dla Twojego dziecka lub z kim ułożysz sobie życie. Wiedzę na ten temat przekazuje Ci ceniona wróżka i astrolog z wieloletnim doświadczeniem.

    ZAPISZ SIĘ