numerologia

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Numerologia w logiczny sposób wyjaśnia charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. Dzięki tej książce poznasz ukryte znaczenie liczb. Będziesz mógł z łatwością interpretować swoje mocne i słabe strony. Dostrzeżesz nowe perspektywy i odpowiedni czas na dokonanie zmian. Poznaj liczby, które zmieniają życie.

Liczby zdrowia – terapie naturalne, psychosomatyka, numerologia

Co interesującego o zdrowiu może powiedzieć nam numerologia? Dlaczego pewne choroby tak często do nas powracają? Czy możemy się z nich czegoś nauczyć? Odpowiedzi udziela autorka licznych bestsellerów i specjalista z dziedziny numerologii. Bo liczy się zdrowie!

Nazwisko tworzy charakter. Liczby kreatorem Twojej indywidualności

Co o człowieku mówi jego imię i nazwisko? Wbrew pozorom, bardzo wiele. Z tych dwóch słów możemy bowiem odczytać informacje dotyczące charakteru i indywidualnych cech dosłownie każdej osoby. Wszystko dzięki wiedzy numerologicznej. Już dziś możesz skorzystać z wieloletniego doświadczenia Autorki i dosłownie obliczyć oraz przeanalizować każdą osobę chwilę po tym, jak Ci się ona przedstawi.

Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie i innych

Oblicz, kim jesteś. Odkryj swoje prawdziwe oblicze, predyspozycje i mocne strony. Odkryj etapy ewolucji swojej duszy, momenty życiowych wzlotów i upadków oraz pory roku swej egzystencji. Dzięki innowacyjnemu powiązaniu numerologii z karmą odkryjesz nie tylko to, kim jesteś, ale także kim możesz się stać. Spójrz na siebie i innych z zupełnie nowej perspektywy.

Astronumerologia dla każdego
Astronumerologia dla każdego

Co otrzymasz po połączeniu analizy każdego znaku Zodiaku i każdej liczby numerologicznej? Rzetelne, ale bardzo przystępnie napisane kompendium wiedzy, o cechach charakteru, osobowości, tajemnicach losu, a nawet przeznaczenia każdego człowieka. Już teraz poznaj swoje dominujące cech charakteru, dowiedz jaki zawód będzie najlepszy dla Twojego dziecka lub z kim ułożysz sobie życie. Wiedzę na ten temat przekazuje Ci ceniona wróżka i astrolog z wieloletnim doświadczeniem.

ZAPISZ SIĘ