Małe planety

Nowe odkrycie astrologii

  • ISBN: 978-83-7377-413-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 308;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
0

Czy wiesz już wszystko o małych planetach?

Czasy, kiedy astrologię uważano za naukę nieważną bezpowrotnie minęły. Ciągłe badania, nowe odkrycia – to składa się na to, że nauka znana od starożytności musi definiować nowe pojęcia. Co złożyło się na fakt, że choć wiemy o istnieniu małych planet od lat ponad dwustu, to dopiero od niedawna astrologia bierze je pod uwagę przy interpretacjach?

Już dziś możesz odkryć wyjątkowość planetoid

Odpowiedzi udziela publikacja Piotra Piotrowskiego, który „rozpracowuje” planetoidy o wyjątkowym znaczeniu. Odkrycie planetoid, które aż do roku 1898 otrzymywały wyłącznie żeńskie imiona, najczęściej bogiń i bóstw kobiecych synchronicznie zbiegła się z dziewiętnastowieczną emancypacją kobiet. W tym okresie nieprzypadkowo odkryto również nowe planetki Ceres, Pallas, Juno i Westę, a później kolejne asteroidy, które są kosmicznym wyrazem procesu budzenia się nowej kobiecości. Synchroniczność tych dwóch zdarzeń pozwala odnaleźć w astrologicznej manifestacji planetoid wyraz szczególnego rodzaju energii kobiecej, a także konieczność rozszerzenia interpretacji horoskopu o nowe symbole i archetypy związane z żeńskimi aspektami psychiki człowieka.

Planetoidy – symbol kobiecości

Obok Wenus i Księżyca te nowe obiekty symbolizują różne aspekty kobiecości, od czułości, opiekuńczości i wielkiego oddania poprzez twórczą naturę, do kobiety dzikiej, świadomej swojej seksualności. Pogłębiona analiza i szczegółowe interpretacje położenia Ceres, Pallas, Juno i Westy w poszczególnych znakach, domach i aspektach z innymi planetami, mitologie oraz kilkadziesiąt zamieszczonych horoskopów wraz z efemerydami nadają nowy wymiar astrologii.

Poznaj interpretacje Ceres, Pallas, Juno i Westy

To inne spojrzenie na interpretacje astrologiczne, dodatkowo uzupełnione przez Autora o mitologie, szczegółowe interpretacje położenia Ceres, Pallas, Juno i Westy w poszczególnych znakach, domach horoskopu i tworzonych przez nie aspektach z planetami. Zrozumiesz, jakie znaczenie miało włączenie planetoid do astrologicznej analizy. Poszczególne typy kobiecości są przedstawione na przykładach horoskopów znanych osobistości, przez co przekaz jest jest zrozumiały w odczytaniu. Kilkadziesiąt zamieszczonych horoskopów, m.in. chrześcijaństwa i podboju kosmosu wraz z efemerydami omawianych planetach – ukazuje bogactwo tej publikacji.

Kobiece oblicze królowej nauk!

ZAPISZ SIĘ