Dieta kobiety pracującej

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-7377-243-X;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16.5 x 25.4;
  • Data ostatniego wydania: 2006;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  NW-Ewelina Kuryłowicz
  0
  1

  Czy znasz już prawdy i mity o zdrowym odżywianiu?

  Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą z nadwagą większą lub mniejszą, czy też masz tylko jeden koszmarny kilogram więcej niż byś chciała, ta książka jest dla Ciebie. Opisy diet, witamin, składników mineralnych, praktyczne porady zdrowotne, słowniki kalorii, prawdy i mity o zdrowym odżywianiu i wiele ciekawych informacji – tak bogata propozycja rzadko trafia na rynek księgarski. Jesteś wyjątkową kobietą, a dzięki tej książce całkowicie siebie zaakceptujesz.

  Publikacja jakiej jeszcze nie było!

  Nareszcie pojawiła się książka, która z powodzeniem może zastąpić znane dotychczas poradniki o zdrowiu, żywieniu i o dietach. Merytorycznie – dobra, edytorsko – bez zarzutu, tematycznie – warta polecenia. Bezstronna, opracowana rzetelnie, zdradza dobry warsztat oraz doświadczenie i wiedzę Autorki w tej dziedzinie. Zawiera także opisy najczęstszych kobiecych chorób i dolegliwości wynikających z nieprawidłowego odżywiania oraz rady, co jeść i czego unikać, by zniwelować ich objawy. Chociaż została skierowana tylko do kobiet, panowie znajdą w niej coś dla siebie. Przykładem może być lista zakupów na kolację, na którą mogliby przygotować coś zdrowego i pysznego swoim zapracowanym kobietom.

  Bezcenne rady Autorki w trosce o zdrowie kobiet

  Antonina Malinkiewicz – autorka bestsellerowej książki Odżywianie zgodne z grupą krwi, która doczekała się już kilku wydań! Ukończyła Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu na kierunku terapii naturalnych. Dyplomowana bioterapeutka i radiestetka. Teraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet aktywnych zawodowo i w swojej publikacji zebrała wszelkie niezbędne informacje o różnych dietach, ich stosowaniu, składnikach mineralnych koniecznych do prawidłowego funkcjonowania oraz wiele innych ciekawych informacji. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jakie błędy najczęściej popełniasz i nauczysz się ich unikać, tak, by stosowana dieta przynosiła oczekiwane rezultaty. Poznasz ciekawe i proste przepisy na dietetyczne posiłki i nauczysz się układać nawet tygodniowe jadłospisy. Od tej chwili dbanie o prawidłową wagę będzie nie tylko skuteczne, ale również proste, smaczne i skuteczne.

  Odpowiednia dieta dla wyjątkowej kobiety.

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ