Fizyka cudów – materializując świadomość

  Cudotwórca – mit, wybraniec czy może... każdy z nas? Co, jeśli cuda są dla nas równie łatwe jak kolejne oddechy? Autor ukazuje szokującą prawdę – w każdym z nas tkwi cudotwórca. Poznaj zaskakujące wnioski wynikające z analizy naukowych badań i... filozofii. Od niegroźnych schorzeń po śmiertelne choroby – uzdrowisz siebie i swoich bliskich wyłącznie siłą swoich myśli. Czy to nie prawdziwy cud?

  • ISBN: 978-83-7377-481-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: VII;

  Odkryj wielki możliwości swego organizmu

  W swojej kolejnej książce Autor koncentruje się na praktycznym zastosowaniu Matrycy Energetycznej w życiu każdego z nas. Umożliwia ona bowiem przekraczanie istniejących barier i dokonywanie tego, co uważamy za cuda. Są one w rzeczywistości naturalnymi, lecz dotychczas nieodkrytymi, możliwościami naszego organizmu. Co więcej – powstawanie wielu z tych cudów można wyjaśnić korzystając z osiągnięć konwencjonalnych nauk.

  Udokumentowane przypadki – Ty także możesz stać się jednym z nich

  Dzięki „Fizyce cudów” każdy będzie mógł poznać autentyczne przypadki, gdy najzwyklejsi
  ludzie dokonywali cudownych uzdrowień swego ciała. Jak bowiem inaczej nazwać wyleczenie zatok lub regenerację zerwanego mięśnia wyłącznie za pomocą siły woli? Autor ujawnia, że cechy pozornie zarezerwowane dla wybranych są utkwione w każdym z nas. Wyjaśnia także, jak możemy je w sobie wyzwolić i wykorzystać dla dobra swego, swoich bliskich a nawet… domowych ulubieńców.

  Już dziś możesz zmienić swoje życie na lepsze

  Pokonaj granice tego, co wydaje się być niemożliwym. Dowiedz się, jak przekuć ciężkie doświadczenia w coś pozytywnego i odmieniającego Twoje życie na lepsze. Skorzystaj z unikalnego połączenia filozofii wschodu, różnorakich religii i osiągnięć najnowszej medycyny.

  Zostań cudotwórcą.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ