Sekretna moc kadzidełek i okadzania

Oczyszczanie, harmonizowanie i wzmacnianie czystej energii w sobie, domu i otoczeniu

  • ISBN: 978-83-8301-167-7;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Okadzanie jako jedna z terapii naturalnych i skuteczny sposób na energetyczne oczyszczanie, harmonizowanie i wzmacnianie czystej energii

Kadzidełka są jedną z najstarszych form aromaterapii, a także terapii naturalnych, które odgrywają ważną rolę we wszystkich kulturach. Ich palenie jest doskonałym sposobem na stres, który pomaga się zrelaksować i oderwać od trudnej codzienności. Palone podczas medytacji poprawiają samopoczucie. A także pomagają skupić się na własnym wnętrzu. Dym unoszący się z palonych roślin leczniczych można również wykorzystać do przywoływania przodków, przyciągania szczęścia i dobrobytu. Kadzidełka mają również moc ochronną i pomagają trzymać złe duchy z dala od domu i podwórka.

Kadzidełka jako naturalna aromaterapia. Jak je palić i jakie jest ich działanie?

Tradycja kadzidełek i okadzania jest częścią obrzędów religijnych oraz rytuałów magicznych wywodzących się z medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. Ich wykorzystywanie sięga setek lat wstecz. Natomiast w dzisiejszych czasach są one coraz częściej stosowane w domu i pracy jako jeden z doskonałych sposobów na stres. Nawet włoski dom mody Gucci wprowadził na rynek swoje specjalnie wyselekcjonowane kadzidełka zapachowe oparte na roślinach leczniczych. Aby ich przyjemny zapach i unoszący się dym poprawiał klientom samopoczucie. I sprawiał ogromną przyjemność wtulania się w jego woń zapachową.

Jak przeprowadzić rytualne oczyszczanie za pomocą okadzania dymem z roślin leczniczych w celu usunięcia negatywnej energii z domu i przestrzeni, która nas otacza?

Autorka stworzyła ten praktyczny poradnik oparty na medycynie naturalnej i ziołolecznictwie, abyś mógł wykorzystać sekretną moc kadzidełek i okadzania na co dzień. Pomoże ci to oczyścić, zharmonizować i wzmocnić czystą energię w sobie, domu i otoczeniu. Doświadczona ekspertka od aromaterapii i mistrzyni w paleniu kadzideł wyjaśnia zastosowanie oraz właściwości i techniki okadzania. Prezentuje ich różne rodzaje oraz sposoby wykorzystania w codziennym życiu. Udowadnia, że kadzidło jest dziś coraz częściej używane do energetycznego sprzątania pomieszczeń. A na subtelnym poziomie poprzez okadzanie dymem z kadzideł można usunąć negatywną energię oraz ożywić energię kosmiczną. Stosując tę prostą terapię naturalną, powrócisz do równowagi fizycznej i psychicznej.

Jakie kadzidełka są najlepsze na uspokojenie, a jakie do medytacji?

Z książki dowiesz się, które kompozycje ziół i roślin leczniczych używać do okadzania i dezynfekcji osób, przedmiotów oraz pomieszczeń. Jakie stosować do odpędzania szkodników, komarów czy innych owadów. A jakie do przechowywania żywności. Przekonasz się również o leczniczych właściwościach kadzidełek, opartych na ziołolecznictwie i medycynie naturalnej, które wspierają zdrowie na poziomie duchowym i fizycznym. Autorka podpowie ci, jak samodzielnie tworzyć kompozycje kadzidełek z ulubionych roślin i ziół. Odkryjesz zapachy, które będą najlepsze do medytacji, relaksu, wzmocnienia pożądania fizycznego, wsparcia i pogłębienia miłości lub po prostu dla radości płynącej z zapachu.

Wykorzystaj praktyczną moc kadzidełek i okadzania w codziennym życiu

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ