Pomoc z zaświatów

Duchy bliskich w służbie żyjących

  • ISBN: 978-83-7377-688-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Mariusz Golak
0
1

Ty również możesz zaradzić duchowemu cierpieniu

Nie ma znaczenia w co wierzymy, kim jesteśmy czy jaki majątek posiadamy. Jest coś, co łączy nas wszystkich. To cierpienie i śmierć. Wszyscy znamy kogoś, kto stracił bliską osobę, kogo dotknęła choroba lub kogoś, komu z żalu zawalił się cały świat. Autorka każdego dnia spotyka takie osoby i pomaga im na nowo odbudować utracone siły. Dzięki swoim paranormalnym zdolnościom służy innym pomocą i jest pośrednikiem w kontaktowaniu się z ich zmarłymi bliskimi.

Odkryj, że komunikacja z duchami jest możliwa

Maureen Hancock zdobyła rozgłos jako medium, wykładowczyni i uzdrowicielka wykorzystująca naturalne metody. Współpracuje z policją i pomaga odnajdywać zaginione osoby i rozwiązywać zagadki kryminalne. W swojej pracy wykorzystuje kontakty z Drugą Stroną. Dzięki tej książce zrozumiesz, że bezpośrednie porozumiewanie z duchami jest możliwe. Co więcej, każdy z nas może rozbudzić w sobie intuicję i wykształcić dar komunikacji ze zmarłymi.

Wykształć w sobie „szósty zmysł”

Autorka obala także wszystkie mity dotyczące bycia medium. Opisuje całą swoją drogę, która prowadzi przez „szósty zmysł”, udowadniając, że każdy może nią podążać. Dzięki jej radom dowiesz się, jak rozbudzić intuicję i pogłębisz wiedzę o sobie. Zaprezentowane przez Autorkę techniki pomogą Ci stać się bardziej uważnym i świadomym własnego życia. Dzięki nim staniesz się bardziej wrażliwy na wszelkie znaki przekazywane z Zaświatów i nauczysz się je interpretować.

Poczuj spokój i miłość Drugiej Strony

W każdym rozdziale tej książki znajdziesz ukojenie i miłość, które Autorka otrzymuje z Drugiej Strony. Świadomość, że dusza żyje po śmierci, daje ogromne poczucie spokoju nie tylko dla tych, których bliscy odeszli. Podaje ona również konkretne ćwiczenia, ukierunkowane na pozbycie się lęku i zdobycie większego zaufania i dystansu do siebie. Dzięki nim komunikacja z duchami przebiega łatwiej, a przekaz od nich otrzymywany jest jaśniejszy w interpretacji. Odsłania również wiele tajemnic, które kryją się poza życiem na ziemi.

Pokonaj granice między światami

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ