Kwantowa miłość

Naukowy sposób na szczęśliwy związek

  • ISBN: 978-83-7377-822-1;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 464;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Sposób na udany związek? Odtwórz początkową magię waszej relacji albo… wznieś się na wyższy poziom miłości

Zakochanie się to porywające, transcendentne doświadczenie. Czujesz przysłowiowe motylki w brzuchu, przepełnia cię szczęście, uśmiech nie schodzi z twarzy. Partner lub partnerka nie ma żadnych wad, uważasz, że ten związek i akurat ta miłość są najlepszym, co cię w życiu spotkało. Ale co z trwaniem w miłości? Gdy ekscytacja nowym związkiem zaczyna przygasać? Jaki jest sposób na udany związek? Co zrobić, żeby w waszej relacji znów wybuchł ogień pożądania? Jednym z wyjść jest odtworzenie początkowej magii związku. Autorka, dr Laura Berman, ekspertka od miłości, seksu i związków, wykorzystując najnowsze badania z dziedziny neuronauki i psychologii kwantowej, oferuje inspirującą alternatywę: wyższy poziom miłości, zachęcający do pójścia naprzód, a nie wstecz.

Przekonaj się, jak dzięki Kwantowej Miłości przywrócić namiętność w swoim związku

Czy możliwe jest połączenie kwantowości z miłością i związkiem? Co neuronauka ma wspólnego z życiem intymnym? Czym jest Kwantowa Miłość? Odpowiedzi na te i inne pytania są sednem tej niezwykłej i nowatorskiej książki. Opierając się na fizyce kwantowej, Autorka wyjaśnia, jak można wykorzystać zjawiska zachodzące w naszym wewnętrznym świecie w celu kreowania w związku namiętności, szczęścia, więzi i rozkoszy, o jakich nigdy ci się nawet nie śniło! Wszystkie tezy podpiera zarówno własnymi doświadczeniami, jak i praktyką kliniczną, między innymi w terapii z dziedziny psychologii kwantowej.

Odkryj swoją unikalną częstotliwość energetyczną

Kwantowe uzdrawianie waszej relacji jest możliwe. Autorka pokaże ci sprawdzone sposoby na udany i pełen szczęścia związek. Bez względu na jego staż! Ta książka pozwoli ci nanieść swoją unikalną częstotliwość energetyczną na Mapę Kwantowej Miłości. Dowiesz się, na czym polega świadoma praca z energią ciała, serca i umysłu. Podniesiesz własny profil energetyczny i zharmonizujesz częstotliwość swoich wibracji z częstotliwością partnera, abyście mogli razem się rozwijać. Nauczysz się uprawiać kwantowy seks, który smakuje tak samo dobrze, jak brzmi. Szybko przekonasz się, że praca z energią i wibracjami w połączeniu z fizyką kwantową da ci spełnienie, zdecydowanie urozmaici twoje życie intymne i otworzy umysł na nowe, pełne świeżości doznania i emocje

Sposób na udany związek – rozwiązania dla każdego

A co, jeśli jesteś singlem lub dopiero szukasz drugiej połówki? Wkrótce to się zmieni! W swojej książce o kwantowym uzdrawianiu miłości Autorka proponuje rozwiązania zarówno dla osób będących w gasnącym związku, poszukujących miłoś ci singli, jak również par, których relacje obciążone są problemami. Nie pozwól, by stres i przytłoczenie codziennymi problemami zrujnowało twoje życie intymne. Nie szukaj drogich terapii, postaw na kwantowość i wypróbuj Kwantową Miłość!

To nie miesiąc miodowy, ale coś o wiele lepszego!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ