Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących

  • ISBN: 978-83-7377-836-8;
  • Cena katalogowa: 44.90 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Katarzyna Masłowska
0
0

Historie z nieba. Poznaj możliwości medium i jasnowidza

Poruszająca historia kobiety, która posiada dar i dysponuje mocą pochodzącą z Drugiej Strony. Laura Lynne Jackson – uznane medium i jasnowidz – poświęciła swoje życie na badanie naszego połączenia z zaświatami, rozmowy ze zmarłymi oraz pomoc rodzinom w pogodzeniu się ze stratą. Jej zdolności spirytystyczne zostały przetestowane i zweryfikowane przez najbardziej znane organizacje naukowe badające zjawiska paranormalne, takie jak Instytut Badań Stosowanych nad Ludzkim Potencjałem Windbirde w Arizonie. Pozytywne wyniki badań potwierdziły jej umiejętności i dar, stała się certyfikowanym medium, jednym z nielicznych na świecie. Historie z nieba, które relacjonuje w tej książce, to wyraziste przykłady jej kontaktu ze zmarłymi.

Życie po śmierci. Odkryj sposoby kontaktu ze zmarłymi

Autorka zabierze Cię w podróż do zrozumienia prawdziwego celu i sposobów, w jaki jesteś połączony ze światem dookoła nas. To trudna podróż od ciemności do światła, lecz dzięki niej zyskujemy odpowiedzi na odwieczne, niewyjaśnione pytania: Dlaczego tu jesteśmy? Co się z nami dzieje, gdy umieramy? W jaki sposób możemy znaleźć drogę w tym życiu? Czy życie po śmierci istnieje? Przeczytasz autentyczne historie przebaczenia i pojednania, które przekraczają barierę między życiem a śmiercią. Oprócz pouczających historii pojednania autorka dostarcza nam wielu cennych wskazówek dotyczących życia na Ziemi oraz przypomina, że nasze relacje z tymi, których kochamy trwają cały czas. Uświadomisz sobie przede wszystkim, jak dawać i otrzymywać bezinteresowną miłość. Przekonasz się, że swoje relacje z bliskimi możesz uzdrowić także po ich śmierci.

Historie z nieba pomogą Ci uzdrowić relacje z bliskimi

Dzięki tej publikacji będziesz mógł doświadczyć kontaktu ze zmarłymi, rozwinąć swój dar jasnowidzenia oraz stać się prawdziwym medium. Odpowiednie narzędzia przedstawione w książce pomogą Ci zobaczyć wydarzenia i rzeczy znajdujące się poza granicami przestrzeni, materii i czasu. Ujrzysz Drugą Stronę. Znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących duszy, śmierci i życia po życiu. Ponadto autorka dotyka delikatnego tematu, jakim jest śmierć dziecka i pokazuje jak z nim rozmawiać oraz poczuć jego obecność. Uświadamia nas również jak dużą wagę dla naszego życia mają więzi z bliskimi, którzy już odeszli.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– poznasz poruszającą historię kobiety, która posiada dar i dysponuje mocą pochodzącą z zaświatów,
– prześledzisz autentyczne historie przebaczenia i pojednania, które przekraczają barierę między życiem i śmiercią,
– poznasz odpowiedzi na swoje odwieczne pytania: Dlaczego tu jestem? Co się dzieje, gdy umieramy? W jaki sposób mogę znaleźć drogę w tym życiu?
– otrzymasz wiele wskazówek dotyczących życia na Ziemi oraz przypomnisz sobie, że nasze relacje z tymi, których kochamy trwają cały czas,
– uświadomisz sobie, że wszyscy jesteśmy połączeni i istniejemy, aby dawać i otrzymywać bezinteresowną miłość,
– będziesz mógł doświadczyć kontaktu z osobą zmarłą oraz stać się jasnowidzem i prawdziwym medium,
– nauczysz się widzenia rzeczy i wydarzeń poprzez materię, przestrzeń i poza granicami czasu,
– dowiesz się także jak rozmawiać z dzieckiem, które od Ciebie odeszło i jak poczuć jego obecność,
– znajdziesz informacje jak więzi z bliskimi, którzy odeszli wpływają na poprawę Twojego życia na ziemi.

Wykorzystaj kontakt ze zmarłymi i uzdrów swoje relacje z bliskimi

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ