Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących
  • ISBN: 978-83-7377-836-8;
  • Cena katalogowa: 44.90 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Jolanta Kondraciuk
0
0

Dar z Drugiej strony

Poruszająca historia kobiety, która posiada dar i dysponuje mocą pochodzącą z Drugiej Strony. Laura Lynne Jackson poświęciła swoje życie na badanie naszego połączenia z zaświatami, rozmowy ze zmarłymi oraz pomoc rodzinom w pogodzeniu się ze stratą. Jej zdolności spirytystyczne zostały przetestowane i zweryfikowane przez najbardziej znane organizacje naukowe badające zjawiska paranormalne takie jak Instytut Badań Stosowanych nad Ludzkim Potencjałem Windbirde w Arizonie. Pozytywne wyniki badań potwierdziły jej umiejętności i dar, stała się certyfikowanym medium, jednym z nielicznych na świecie.

Odpowiedź na nurtujące pytania

Autorka zabiera czytelnika w podróż do zrozumienia prawdziwego celu i sposobów w jaki jesteśmy połączeni ze światem dookoła nas. To trudna podróż od ciemności do światła, lecz dzięki niej zyskujemy odpowiedzi na odwieczne, niewyjaśnione pytania: Dlaczego tu jesteśmy? Co się z nami dzieje, gdy umieramy? W jaki sposób możemy znaleźć drogę w tym życiu? Czy życie po śmierci istnieje? W książce zawarte zostały autentyczne historie przebaczenia i pojednania, które przekraczają barierę między życiem a śmiercią. Oprócz pouczających historii pojednania autorka dostarcza nam wielu cennych wskazówek dotyczących życia na Ziemi oraz przypomina, że nasze relacje z tymi, których kochamy trwają cały czas. Uświadamia nam także, że wszyscy jesteśmy połączeni i istniejemy, aby dawać i otrzymywać bezinteresowną miłość.

Otwórz umysłu na inną rzeczywistość

Dzięki tej publikacji będziesz mógł doświadczyć kontaktu ze zmarłymi, rozwinąć swój dar jasnowidzenia oraz stać się prawdziwym medium. Odpowiednie narzędzia przedstawione w książce pomogą Ci zobaczyć wydarzenia i rzeczy znajdujące się poza granicami przestrzeni, materii i czasu. Ujrzysz Drugą Stronę. Znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących duszy, śmierci i życia po życiu. Ponadto autorka dotyka delikatnego tematu, jakim jest śmierć dziecka i pokazuje jak z nim rozmawiać oraz poczuć jego obecność. Uświadamia nas również jak dużą wagę dla naszego życia mają więzi z bliskimi, którzy już odeszli.

Bestseller New York Timesa

Książka stała się bestsellerem New York Timesa i gościła na szczycie listy przez długi czas. O jej walorach świadczą takie opinie:

„Czytałem Historie z nieba z wielką radością, delektując się wspaniałymi opowieściami i przesłaniami nadziei. Jest to książka pełna mądrości i miłości, odkrywająca głębokie więzi, które łączą nas na wieczność z naszymi bratnimi duszami” – dr Brian L. Weiss, autor książki Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń.

„Błyskotliwy kamień milowy, wyznaczający nasze podejście w kierunku zrozumienia głębszych prawd naszego istnienia” – dr Eben Alexander

„Prosto, bezpretensjonalnie i dogłębnie hojnie… Odważna, szczera i piękna, ta książka to skarb” – dr Mark Epstein

Przekonaj się sam o prawdziwości tej książki i znajdź odpowiedź na pytanie czy niebo istnieje naprawdę.

Poczuj miłość silniejszą niż śmierć

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ