Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy
  • ISBN: 978-83-7377-685-2;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Doświadczenie straty jest powszechne

Wszyscy doznaliśmy w swoim życiu straty. Mogła ona przyjąć różne formy, ale wszystkie łączyło jedno – trudno było nam po niej przejść do porządku dziennego, gdyż stale raniła nasze serce. Jedni stracili kogoś bliskiego, inni nie mogli zaakceptować rozpadu związku, a jeszcze innych dotknęła choroba, która przewartościowała ich cały światopogląd. Jak znaleźć ukojenie po tym, jak strata wyrwała w naszym sercu krwawiącą ranę?

Wiedza ekspertów na temat radzenia sobie z negatywnymi emocjami

Nikt nie może lepiej pomóc udręczonej duszy niż znawczyni sztuki samorozwoju, Louise Hay i ceniony ekspert od radzenia sobie ze smutkiem i stratą, David Kessler, którzy połączyli swoje siły w tej wyjątkowej publikacji. Omawiają oni emocje i myśli, które pojawiają się w momencie rozpadu związku i złamania czyjegoś serca, rozwodu, utraty pracy lub śmierci ukochanej osoby bądź zwierzęcia. Ukazują, jak przejść przez pojawiające się uczucie bólu, by następnie rozwinąć się ku nowemu życiu. Louise L. Hay wnosi w tę dyskusję swoje delikatne afirmacje oraz przekonania o potędze każdej pojawiającej się w umyśle myśli. David Kessler z kolei opiera się na wieloletnim doświadczeniu pracy nad żałobą, które doceniła nawet Matka Teresa z Kalkuty.

Pozytywne afirmacje na każdą sytuację

Niezależnie od rodzaju straty, zawsze pojawia się smutek, żal oraz inne uczucia ukazujące nasze cierpienie. Nasze myśli mają początek w umyśle, więc by je zmienić, trzeba wpłynąć na świadomość. By lepiej poradzić sobie z przeżywaniem tego trudnego okresu, pomocne mogą okazać się afirmacje. Oto przykłady kilku z nich:

Po stracie bliskiej osoby:

Chociaż nie znam miejsca pobytu
mojego ukochanego, mam nadzieję,
że on/ona jest bezpieczny i otoczony troską
przepełnionych miłością dłoni Boga.

Po stracie ukochanego zwierzątka:

Miłość, jaką darzę to zwierzę jest prawdziwa.
Podzielę się odczuwanym przeze mnie smutkiem tylko z tymi,
którzy rozumieją moją stratę.

Z powodu rozwodu:

Wszyscy mają prawo zadecydować,
czy chcą być w małżeństwie czy też nie.

Twoja wewnętrzna siła pomoże Ci rozpocząć proces uzdrawiania życia

Ta publikacja ukaże Ci nowe oblicze życia po doznaniu straty, poprzez rozwijanie większej samoświadomości i współczucia oraz wykorzystanie wewnętrznego źródła siły niezbędnej do stawiania czoła różnym wyzwaniom. Pomoże Ci zmienić Twoje myślenie, by zaakceptować obecne uczucia, które następnie poprzez miłość i afirmacje ulegną uzdrowieniu. Pozwoli Ci odnaleźć ukojenie i zaakceptować codzienne trudności. Dzięki niej odkryjesz wyjątkowe źródło rozwoju i harmonii.Czas, byś przestał żyć w smutku i samodzielnie uzdrowił wszelkie rany, jakie powstały w Twoim sercu oraz duszy.

Odnajdź spokój i przygotuj się na szczęście!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ