Możesz uzdrowić swoje serce

Skuteczna pomoc dla zranionej duszy

 • ISBN: 978-83-7377-685-2;
 • Cena katalogowa: 39.90 zł;
 • Ilość stron: 224;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2014;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Jak doświadczenie starty rani dusze i serca?

Strata osoby, z którą byłeś emocjonalnie związany jest niezwykle trudna, a czasami nawet dewastująca. A, że doświadczenie straty dla każdego oznacza coś innego, śmierć bliskiej osoby, rozpad związku czy chorobę, to ma jednak jeden wspólny mianownik. A jest nim cierpienie, smutek, i druzgocąca samotność. Jak poradzić sobie w nowej rzeczywistości? Czy można uzdrowić zraniona dusza, wpłynąć na umysł i na nowo zbudować szczęście? Które techniki rozwoju duchowego pomogą odbudować relacje z otoczeniem i odnaleźć miłość w morzu cierpienia?

Eksperci od uzdrawiania emocji na ratunek

Nikt lepiej nie pomoże udręczonej duszy niż znawczyni sztuki rozwoju duchowego, Louise Hay i ceniony ekspert od radzenia sobie ze smutkiem i stratą po śmierci bliskich, David Kessler. Louise L. Hay wielokrotnie udowodniła, że jakość Twoich myśli wpływa na całe Twoje życie. David Kessler z kolei wnosi swoje wieloletnie doświadczenie w pracy nad żałobą, które doceniła nawet Matka Teresa z Kalkuty. W tej wyjątkowej publikacji połączyli oni swoje siły, aby stworzyć kompleksowy przewodnik po procesach związanych ze stratą, ale i odbudową życia i szczęścia. Szczegółowo omawiają oni stan umysłu oraz emocje, które pojawiają się w momencie rozpadu związku, rozwodu lub śmierci ukochanej osoby bądź zwierzęcia. Wskazują, jak stopniowo poradzić sobie z obezwładniającym uczuciem bólu i straty.

Zraniona dusza potrzebuje uzdrawiającego balsamu z afirmacji i pozytywnych myśli

Niezależnie od rodzaju straty, towarzyszące Ci w tym czasie myśli i emocje mają wyrazić Twoje cierpienie, ból samotności, złość czy poczucie niesprawiedliwości. Ponieważ myśli mają początek w umyśle, nauczysz się zmieniać ich naturę z negatywnych na pozytywne i skutecznie wpływać na swoją świadomość. Niezwykle pomocne będą afirmacje czyli pozytywne myśli wyrażone za pomocą krótkich sentencji, które mają przeprogramować Twoją podświadomość. Długotrwałym cele będzie ukojenie zranionej duszy i uzdrowienie serca, odbudowa relacji i poznanie nowego smaku szczęścia:

Po stracie bliskiej osoby:

Chociaż nie znam miejsca pobytu
mojego ukochanego, mam nadzieję,
że on/ona jest bezpieczny i otoczony troską
przepełnionych miłością dłoni Boga.

Po stracie ukochanego zwierzątka:

Miłość, jaką darzę to zwierzę jest prawdziwa.
Podzielę się odczuwanym przeze mnie smutkiem tylko z tymi,
którzy rozumieją moją stratę.

Z powodu rozwodu:

Wszyscy mają prawo zadecydować,
czy chcą być w małżeństwie czy też nie

Jak zraniona dusza może rozkwitnąć dzięki Twojej wewnętrznej sile

Ta publikacja udowodni Ci, że spokojne i szczęśliwe życie po doświadczeniu straty jest możliwe. Korzystając ze sprawdzonych technik i afirmacji na nowo rozwiniesz samoświadomość i współczucie. Nauczysz się skutecznie czerpać z wewnętrznego źródła siły niezbędnej do stawiania czoła różnym wyzwaniom. Całkowicie zmienisz swoje myślenie i w końcu zaakceptujesz i przeprogramujesz targające Tobą uczucia. Nie tylko je zrozumiesz, ale i uzdrowisz poprzez afirmacje i otwarcie się na nowe pozytywne emocje, nowe relacje i miłość. Ta szczera publikacja pozwoli Ci odnaleźć ukojenie i zaakceptować codzienne trudności. Dzięki niej odkryjesz własne źródło rozwoju duchowego i harmonii. Czas, byś przestał żyć w smutku i samotności i skutecznie uzdrowił wszelkie rany, jakie powstały w Twoim sercu oraz duszy.

Czas, abyś uzdrowił swoją zranioną duszę!

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ