Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy
  • ISBN: 978-83-7377-685-2;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Zraniona dusza jest trudno gojącą się raną po doświadczeniu starty

Strata osoby, z którą byłeś emocjonalnie związany jest niezwykle trudna, a czasami nawet dewastująca. Mimo że doświadczenie straty dla każdego oznacza coś innego, śmierć bliskiej osoby, rozpad związku czy chorobę, ma jednak wspólny mianownik. A jest nim cierpienie, smutek i druzgocąca samotność. Jak możesz poradzić sobie w takiej trudnej rzeczywistości? Czy zraniona dusza da się uzdrowić? Jak odbudować intymne relacje i odnaleźć miłość w morzu cierpienia?

Eksperci od uzdrawiania emocji na ratunek

Nikt lepiej nie pomoże udręczonej duszy niż znawczyni sztuki samorozwoju, Louise Hay i ceniony ekspert od radzenia sobie ze smutkiem i stratą, David Kessler. Louise L. Hay udowadnia, że potęga Twoich myśli wpływa na jakość Twojego życia. Z kolei David Kessler opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pracy nad żałobą, które doceniła nawet Matka Teresa z Kalkuty. W tej wyjątkowej publikacji połączyli oni swoje siły, aby stworzyć kompleksowy przewodnik po procesach związanych ze stratą, ale i odbudową życia. Szczegółowo omawiają oni emocje i myśli, które pojawiają się w momencie rozpadu związku, rozwodu lub śmierci ukochanej osoby bądź zwierzęcia. Wyjaśniają również jak stopniowo poradzić sobie z obezwładniającym uczuciem bólu i straty.

Afirmacje i potęga myśli uzdrowią zranione dusze

Niezależnie od rodzaju straty, towarzyszące Ci w tym czasie myśli, zachowanie i emocje mają wyrazić Twoje cierpienie, ból samotności, złość czy poczucie niesprawiedliwości. Ponieważ myśli mają początek w umyśle, trzeba je zmienić i skutecznie wpłynąć na Twoją świadomość. Niezwykle pomocne mogą okazać się afirmacje czyli pozytywne myśli, które mają siłę ukoić zranioną duszę i uzdrowić zranione serce.

Po stracie bliskiej osoby:

Chociaż nie znam miejsca pobytu
mojego ukochanego, mam nadzieję,
że on/ona jest bezpieczny i otoczony troską
przepełnionych miłością dłoni Boga.

Po stracie ukochanego zwierzątka:

Miłość, jaką darzę to zwierzę jest prawdziwa.
Podzielę się odczuwanym przeze mnie smutkiem tylko z tymi,
którzy rozumieją moją stratę.

Z powodu rozwodu:

Wszyscy mają prawo zadecydować,
czy chcą być w małżeństwie czy też nie

Zraniona dusza może rozkwitnąć dzięki Twojej wewnętrznej sile

Ta publikacja udowodni Ci, że udane i spokojne życie po doświadczeniu straty jest możliwe. Korzystając ze sprawdzonych technik i afirmacji na nowo rozwiniesz samoświadomość i współczucie. Nauczysz się skutecznie czerpać z wewnętrznego źródła siły niezbędnej do stawiania czoła różnym wyzwaniom. Całkowicie też zmienisz swoje myślenie i w końcu zaakceptujesz targające Tobą uczucia. Nie tylko je zrozumiesz, ale i uzdrowisz poprzez afirmacje i otwarcie się na nowe emocje i miłość. Ta szczera publikacja pozwoli Ci odnaleźć ukojenie i zaakceptować codzienne trudności. Dzięki niej odkryjesz własne źródło rozwoju i harmonii. Czas, byś przestał żyć w smutku i samotności i skutecznie uzdrowił wszelkie rany, jakie powstały w Twoim sercu oraz duszy.

Czas abyś uzdrowił swoją zranioną duszę!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ