Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie

  • ISBN: 978-83-7377-718-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Czy wiesz, co zmarli chcą Ci przekazać?

Jeśli uznajesz, zgodnie z głównym nurtem fizyki kwantowej, że czas i przestrzeń są iluzją, a ponadto, jak zdecydowana większość ludzi, wierzysz w istnienie życia pozagrobowego, czy nie wydaje Ci się oczywistym, że bliscy zmarli po poznaniu tajemnic życia i śmierci próbują się skontaktować z osobami, które kochali za życia? Czy nie próbowaliby ich inspirować i dodawać otuchy? Oni rzeczywiście podejmują takie próby. Ta książka stanowi na to niezbity dowód.

Rozmowa ze zmarłymi

Ci, którzy odeszli posiadają niezwykłą perspektywę i widzą więcej niż było im dane za życia. Pamiętają wybory własnych żywotów. Są świadomi obecności wysublimowanej i kojącej miłości, od której nie da się uciec. Ujawnili swoje niezwykłe spostrzeżenia na temat życia po życiu i istnienia Drugiej Strony Autorowi, którego książki zostały przetłumaczone na 25 języków, i który jest jedną z gwiazd filmu Sekret. Teraz on pragnie podzielić się z Tobą wszelkimi sekretami, jakie zmarli przekazali jemu.

Tajemnice zmarłych teraz ujawnione również Tobie

Zmarli mają świadomość, że czasy, w których żyjemy są prymitywne. Ujawniają jednak, że sami je dla siebie świadomie wybraliśmy jeszcze przed narodzinami. Sami chcieliśmy żyć w okresie początkowego rozwoju, za co zapewne czeka nas w przyszłości bezcenna nagroda. Być może to, co dla nas jest dostępne teraz, w przyszłości będzie poza naszym zasięgiem. Rzuca to zupełnie nowe światło na dzisiejsze problemy, ograniczenia i troski, życie i proces umierania. Ta książka pokazuje, co tak naprawdę jest w życiu ważne i daje receptę na zaznanie Nieba już za życia. Dzięki tej niezwykłej publikacji dowiesz się, jakie jeszcze tajemnice skrywają zmarli i co chcieliby Tobie przekazać.

Diabeł i piekło – obalony mit

Dzięki tej książce w końcu dowiesz się, co się dzieje z ludźmi po śmierci. Autor ostatecznie obala mit piekła i istnienia diabła, a także uzmysławia, że Twoim celem nie jest znoszenie nieprzyjemności, a ich przemiana. Od teraz będziesz bardziej pozytywnie odbierał chwilowe trudności i dostrzegał trwałe dary. Nauczysz się, jak zmienić postrzeganie własnej przyszłości, jak również co się dzieje, gdy przychodzi czas rozstania się z tym światem. Przestaniesz przesadnie się zamartwiać, gdyż zrozumiesz, że życie jest sprawiedliwe. Dowiesz się, czy zmarli chcieliby Cię za coś przeprosić. Poznasz również dalsze losy swoich dawnych zwierząt domowych.

Nowa wizja zaświatów – nowe szanse w życiu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ