Terapie Wschodu w medycynie Zachodu

108 sekretów samouzdrawiania sprawdzonych przez doktor medycyny

  • ISBN: 978-83-7377-872-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Poznaj sekrety zdrowego i pełnego życia

W jaki sposób zachować zdrowie w świecie pełnym obowiązków, wymogów, stresu, sprzecznych informacji i cierpienia? Czy jest to w ogóle możliwe? Odpowiedź jest prosta: metodą jest 108 sekretów zaczerpniętych z medycyny Wschodu i medycyny alternatywnej. Brzmi dość tajemniczo? Nic bardziej mylnego! Sekrety zdrowego życia odkryją przed tobą choćby to, jaką dietę stosować, aby obniżyć ciśnienie krwi. To nie wszystko! Proponowane naturalne suplementy wzmocnią twój organizm. Z każdym krokiem będziesz przemieniał wiedzę w praktykę, aż w końcu doprowadzisz do całkowitej przemiany swojego życia. W tej niezwykłej książce Autorka ujawnia sekrety, które mogą służyć jako codzienne przemyślenia. Stanowią całościowy program pozwalający zapobiegać i uśmierzać powszechne choroby oraz wieść życie, o jakim marzysz.

Każdy sekret przybliży cię do pełni zdrowia

Leczenie choroby po tym, jak już wystąpi, nie jest rozwiązaniem. Makroodżywianie i mikroodżywanie, suplementy, radzenie sobie ze stresem, zwiększona odporność – to zaledwie kilka kluczowych komponentów zdrowia i długowieczności. Te sekrety nauczą cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby pozostać zdrowym na poziomie umysłu, ciała i ducha. Uzdrawianie holistyczne to podstawa także w samouzdrawianiu. Autorka nauczy cię zasad zdrowego odżywiania i wybierania żywności przyjaznej dla mózgu, jak na przykład jajka czy buraki. Wskaże, które suplementy pomogą obniżyć wysoki poziom cholesterolu, a które wzmocnią cię w walce z wahaniami nastroju czy depresją. Z jej pomocą docenisz też zalety medytacji i korzyści z niej płynące. A także o wiele więcej!

Autorka, która jest lekarzem, łączy aktualną wiedzę medyczną z holistycznymi technikami uzdrawiania, medycyną Wschodu, a także medycyny alternatywnej. Każdy wyjawiany przez nią sekret pozwala rozpocząć samodzielne działania oparte na twoich unikalnych potrzebach. Podkreśla przy tym siłę pozytywnego myślenia, wagę budowania zdrowych związków i świadomego życia.

Sekrety zdrowego życia staną się twoim dobrym nawykiem. Dzięki temu przewodnikowi zrozumiesz:

– dlaczego geny nie określają twojej przyszłości,
– jaką dietę stosować i wprowadzić do swojego menu zasady zdrowego odżywiania,
– jak zamienić stres w siłę dzięki technikom samouzdrawiania,
– wagę holistycznego zdrowia psychicznego,
– swoje relacje i naprawisz je,
– uzdrawiającą moc pozytywnego myślenia,
– i wzmocnisz swoją duchowość oraz uzdrowisz ciało energetyczne.

Najskuteczniejsze techniki uzdrawiające dla ciebie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ