Unosząc zasłonę dualizmu – dobra i zła

Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności

Tytuł oryginału: Lifting the Veil of Duality
  • ISBN: 978-83-8171-124-1;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 408;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Pułapka, w której wszyscy tkwimy

Postąpiłem słusznie, czy źle? Czy nie powinienem był zachować się inaczej, mimo że wewnętrznie czułbym się wówczas niedobrze? Czy naprawdę każde z narzuconych mi przekonań ma sens i kurczowe trzymanie się ich jest jedyną słuszną ścieżką, jaką powinienem podążać? Czy wszystko jest czarne lub białe?

Autor międzynarodowych bestsellerów odpowiada na najważniejsze pytania ludzkości!

Andreas Moritz obnaża iluzję dualizmu – dobra i zła, światła i mroku. Nakreśla prosty sposób na usunięcie wszelkich ograniczeń, które na siebie nałożyłeś w trakcie dotychczasowego życia. Dzięki niemu uzyskujesz unikalną możliwość ujrzenia siebie samego i otaczającego Cię świata z zupełnie nowej perspektywy.

Ujrzyj wszystko i wszystkich w nowym świetle

Dzięki tej książce uzyskasz unikalną jasność widzenia, głęboki wgląd w każde wydarzenie, a jednocześnie całkowicie wyzbędziesz się skłonności do osądzania ludzi. Dowiesz się, dlaczego pomyłki, oszustwa, nieuczciwość, ból, choroby, wypadki, niesprawiedliwość, wojny, przestępczość czy terroryzm mają głębszy cel. Spojrzysz również na doznane przez siebie traumy z zupełnie nowej, znacznie szerszej perspektywy.

Co będę z tego miał?

Autor instruuje, jak każdy może stworzyć i opanować umiejętność materializowania swoich pragnień. Ujawnia również sekrety czasu oraz fakty i mity dotyczące reinkarnacji, jak również prawdziwą wartość modlitwy. Wyjaśnia, co sprawia, że związki funkcjonują i dlaczego tak często nie udaje się im przetrwać próby czasu. Dowiesz się, dlaczego niesprawiedliwość jest iluzją, której udaje się nas prześladować przez wieki, i co możesz zrobić, aby uwolnić się z jej ucisku.

Coś dla ciała, coś dla ducha

Dowiesz się, że anioły przebywają pośród nas, a Bóg istnieje w Twoim wnętrzu. Opierając się na tej wiedzy nauczysz się samodzielnie eliminować dolegliwości ciała i ducha. Przeczytasz również o „Nowej Medycynie” i przyszłości starej medycyny, ekonomii, religii i przemijającego świata.

Sztandarowa książka kultowego pisarza wreszcie dostępna!

Andreas Moritz to jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie medycyny naturalnej na świecie i autor międzynarodowych bestsellerów. Przez ponad 30 lat nauczał zasad ajurwedy, jogi, medytacji i zdrowego odżywiania. Zgłębił również metody irydologii, shiatsu i terapii fal. Dzięki holistycznemu podejściu do uzdrawiania pomógł w osiągnięciu zdrowia wielu osobom w końcowych stadiach chorób, w przypadku których konwencjonalne metody leczenia okazały się nieskuteczne.

Nowa perspektywa – nowe możliwości!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ