Sai Baba - Okładka książki

Sai Baba

Rozważania na każdy dzień roku

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-7377-239-1;
  • Cena katalogowa: 24.90 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2006;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  NW-Ewelina Kuryłowicz
  0
  1

  Rozwój duchowy na nowo

  Jeżeli stawiasz na rozwój duchowy niezależnie od wyznawanej religii i miewasz czasem dylematy moralne, ta książka z pewnością pomoże Ci sobie z nimi poradzić. Sai Baba, hinduski mistrz duchowy, któremu już od dzieciństwa przypisywano prowokowanie niewyjaśnionych zjawisk, uważany jest przez miliony osób na całym świecie za awatara, czyli reinkarnację bóstwa. Pomimo cudów, których potrafił dokonywać na oczach zainteresowanych rozwojem duchowym ludzi, nie próbował kodyfikować nowego systemu moralnego. Nie utworzył więc żadnej nowej religii poza „religią miłości”, wpisując się tym samym w cały ciąg nauczycieli rozwoju duchowego, stawiających właśnie ją u podstaw ludzkiego działania.

  Czy wiesz, czym jest miłość?

  Większość z nas wie, czym jest pierwsza miłość, miłość macierzyńska czy miłość nieszczęśliwa. Wszyscy doświadczyliśmy któregoś z jej rodzajów, często nie zastanawiając się nawet nad ich głębokim znaczeniem. Niezależnie od indywidualnych doświadczeń życiowych, istnieje rodzaj miłości, która dotyczy nas wszystkich. Nauki Sai Baby również dotyczą miłości, ale pojmowanej znacznie szerzej – bezgranicznej miłości wobec całego świata. I to jest tak naprawdę podstawa każdej myśli zawartej w tym zbiorze. Kiedy miłość jest podstawą działania, zyskujemy świadomość, która sprawia, że różnice kulturowe nie mają znaczenia. Czytane każdego dnia rozważania wychodzą naprzeciw naszej odwiecznej tęsknocie za uczuciem doskonałym. Tak jak w biblijnym Hymnie o Miłości, uczucie to jest cierpliwe i łaskawe wobec wszystkich stworzeń.

  Mądrość Wschodu objaśniona w prosty sposób

  Niniejszy zbiór jest wyborem najważniejszych nauk Sai Baby ułożonych w formę praktycznego kalendarza. To 365 wskazówek tworzących rodzaj uniwersalnego rozkładu jazdy, pomocnego w poruszaniu się „tu i teraz”, dzięki któremu dowiesz się, dlaczego warto żyć chwilą i jak to zrobić, w jaki sposób połączyć się ze Wszechświatem, osiągnąć wewnętrzny spokój i rozbudzić motywację. Nauczysz się odczuwać radość i poznasz siłę dobrych uczynków. Boska energia drzemie również w Tobie. Aby jak najszybciej ją rozbudzić, zacznij korzystać z tego kalendarza już dziś.

  Duchowy przewodnik na każdy dzień.

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ