Poznaj swoje anioły. Nowe metody kontaktu z niebiosami

Nie ma sprawy tak błahej, by nie zdecydowały się w niej pomóc Ci anioły. Musisz tylko skorzystać z technik służących do nawiązywania z nimi kontaktu i wypraszania potrzebnych łask. W poznaniu ich pomoże Ci jedna z najbardziej znanych i cenionych wróżek w Polsce. Skorzystaj z jej wskazówek i poznaj swoje anioły!

  • ISBN: 978-83-7377-600-5;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;

Anielska pomoc w każdej sprawie

Anioły otaczają nas i nieustannie ingerują w nasze życie. Kochają każdego bezwarunkową miłością, są zawsze przy nas i z chęcią odpowiedzą na każde wezwanie. Choć może Ci się to wydać niesamowite, mogą Ci pomóc w nawet najbłahszej kwestii i rozwiązać dowolny problem. Wystarczy, że je o to poprosisz. Pomoże Ci w tym Ella Selena – jedna z najbardziej znanych polskich wróżek.

Skorzystaj z porad Autorytetu

Autorka jest parapsychologiem, a jej porady pomogły już tysiącom osób. W swojej pracy kontaktuje się z aniołami za pomocą zaawansowanych metod. Podzieliła się nimi w swojej książce dotyczącej komunikacji ze skrzydlatymi posłańcami niebios. Teraz i Ty również możesz z nich skorzystać i prosić o anielskie wsparcie i pomoc kiedy tylko tego zapragniesz.

Możesz skontaktować się ze swoim aniołem stróżem

Celem, jaki przyświecał napisaniu tej publikacji było stworzenie pozycji kompleksowo analizującej metody kontaktowania się w wysłannikami niebios. Wróżka Ella Selena zdradza tajniki swojej pracy z tymi wyjątkowymi istotami. Opisuje własne doświadczenia i spotkania z aniołem stróżem oraz wyjaśnia, co anioły mają wspólnego z reinkarnacją. Ujawnia, jak wygląda Twój osobisty anioł stróż i w jaki sposób możesz się z nim skontaktować. Dowiesz się również, czym są anioły planetarne.

Naucz się rozpoznawać anielskie znaki

Książka uświadamia, jak często niebiosa ingerują w nasze sprawy codzienne. Autorka opisuje sposoby medytacji i podpowiada między innymi, jak medytować z aniołem stróżem, aniołem rzeczy zagubionych i Archaniołem Metatronem. Informuje, w jaki sposób możesz rozpoznawać anielskie znaki oraz jak stworzyć afirmacje, które pomogą w kontaktach z aniołami specjalizującymi się w różnych codziennych kwestiach. Opisuje także anielski alfabet i wyjaśnia jego praktyczne zastosowanie. Podaje również anielskie skrypty, które pomagają chociażby na znalezienie dobrej pracy lub uwolnienie się od nałogów.

Poznaj swoje anioły i skorzystaj z ich wsparcia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ