Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu

Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu - Okładka książki
Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu

Napoleon Hill złamał Kod Diabła, zmuszając go do wyznania sekretów. Jego tajne metody kontroli mogą Cię zniszczyć, jednak Hill odkrywa siedem praw dobra, które pozwolą Ci ostatecznie nad nimi zatriumfować i odnieść pełny sukces.
Piekielnie wciągająca lektura.

  • ISBN: 978-83-7377-540-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 324;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: III;

Porady na miarę wszech czasów

Napoleon Hill, bestsellerowy autor poradników wszech czasów, którego nauki wywarły ogromny wpływ na całe pokolenia ludzi poszukujących sukcesu napisał tę wnikliwą i prowokacyjną książkę już w 1938 roku. Pozycja ta jednak nie doczekała się wówczas publikacji, ponieważ rodzina i doradcy autora uznali ją za zbyt kontrowersyjną. Dopiero ponad siedemdziesiąt lat później została zręcznie opracowana przez Sharon Lechter z Fundacji Napoleona Hilla i teraz ujrzała światło dzienne.

Książka, która zmieni Twoje życie

Niniejsza książka ma charakter wywiadu z Diabłem. On sam zostaje przechytrzony przez legendarnego guru sukcesu i zrzeka się swoich sekretów dotyczących tajnych metod kontroli, które mogą Cię zniszczyć. Napoleon Hill zdradza gdzie mieszka Diabeł, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę nad ludzkim umysłem. Co więcej, ujawnia siedem praw dobra, które pozwolą Ci go przechytrzyć we własnym życiu i osiągnąć prawdziwy sukces.

Możesz stworzyć własna drogę do spełnienia i harmonii

Celem Hilla, jak sam mówił, było pomóc „otworzyć bramy więzienia, w którym mężczyźni i kobiety zamknęli się na własne życzenie”. Ten poradnik właśnie to robi. A ponieważ został napisany w czasach, kiedy świat podnosił się po poważnym krachu finansowym i stał w obliczu globalnego konfliktu, jest zaskakująco aktualny w obecnej rzeczywistości. Niezwykle fascynująca, prowokująca i inspirująca publikacja podpowie Ci, jak stworzyć własną drogę do sukcesu, harmonii i spełnienia.

Piekielnie wciągająca lektura!

ZAPISZ SIĘ