Przechytrzyć diabła

Sekret wolności i sukcesu

  • ISBN: 978-83-7377-540-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 324;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: VII;
  Natalia Paszko
  Natalia Paszko
  30
  0

  Bestsellerowy filozof sukcesu powraca!

  Napoleon Hill to znany filozof sukcesu, autor poradników i książek motywacyjnych wszech czasów. Guru rozwoju osobistego, którego nauki wywarły ogromny wpływ na całe pokolenia ludzi powraca teraz ze swoją pełną kontrowersji książką Przechytrzyć Diabła. Ta napisana już w 1938 roku publikacja ponad 70 lat trzymana była pod kluczem przez rodzinę autora, która obawiała się kontrowersji jakie wzbudzi jej wydanie. Wiele lat musiało upłynąć nim Fundacja Napoleona Hilla zdecydowała się na oddanie tej książki do druku. A także podzielenie się potężnym przesłaniem jakie w sobie zawiera.

  Literatura sukcesu, która odmieni Twoje życie

  Napoleon Hill przeprowadza w niej wywiad z samym władcą piekieł. Oszukuje go i zmusza do wydania skrywanych przez wieki tajemnic dotyczących władzy nad ludzkim potencjałem. Autor zdradza, gdzie mieszka Diabeł, dlaczego istnieje i w jaki sposób manipuluje ludzkim umysłem. Odkrywa największe przeszkody jakie spotkasz na drodze do realizacji swoich osobistych celów – lęk, złość i zazdrość. Przedstawia również sposoby na radzenie sobie z nimi. Co więcej, ujawnia również siedem praw dobra, które pozwolą Ci przechytrzyć Diabła we własnym życiu i osiągnąć prawdziwy sukces.

  Pokonaj przeszkody stojące na drodze do realizacji Twoich marzeń

  Hill mawiał często, że chce pomóc „otworzyć bramy więzienia, w którym mężczyźni i kobiety zamknęli się na własne życzenie”. Ten poradnik właśnie to robi. A ponieważ został napisany w czasach, kiedy świat podnosił się po poważnym krachu finansowym i stał w obliczu globalnego konfliktu, jest zaskakująco aktualny w obecnej rzeczywistości. Dostarcza nam odpowiedzi w tych niepewnych pod wieloma względami czasach. Zawiera wskazówki, dzięki którym każdy z nas będzie wiedział w jaki sposób odnieść sukces i przechytrzyć Diabła we własnym życiu.

  Dobra książka psychologiczna!

  Opanuj swoje lęki i nie pozwól, by one opanowały Ciebie. Żyj z pasją i poczuciem celu, odkryj czym jest radość z życia i decyduj kim chcesz być oraz co chcesz robić. Wprowadzaj w życie swoje decyzje. Poznaj tajemnicę sukcesu. Odkryj zalety pozytywnego myślenia i czerp ze skarbnicy cytatów Napoleona Hilla.

  „Lęk jest narzędziem stworzonego przez człowieka diabła. Pełna ufności wiara w siebie jest zarówno bronią, którą człowiek pokona tego diabła, jak i narzędziem, dzięki któremu uczyni swoje życie triumfalnym. I jest jeszcze czymś więcej. To więź z nieodpartymi siłami wszechświata, wspierającymi człowieka, który wierzy w to, że klęska i porażka są doświadczeniem jedynie tymczasowym”.
  – Napoleon Hill

  Piekielnie wciągająca lektura!

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Talizman.pl
   ZAPISZ SIĘ