Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie - Okładka książki
Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

Kryzys? Choroba? Smutek po stracie? Cokolwiek czyni Cię nieszczęśliwym, już dziś może zostać przez Ciebie pokonane. Nabierz perspektywy, zbierz w sobie siły i podporządkuj świat nie dając mu zdominować siebie. Ta książka nauczy Cię odnajdywać siłę w sobie.

  • ISBN: 978-83-7377-364-6;
  • Cena katalogowa: 24.80 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: V;

Ciągle w biegu?

Praca, szkoła, dom, zakupy, kariera. Ciągły bieg. Niekończąca się pogoń za czymś, czego i tak nigdy nie złapiemy. Dzisiejszy człowiek nie jest w stanie żyć w bezruchu. Chwila na relaks jest przez niego postrzegana jako coś marnotrawiącego czas i zbędnego.

Zbuduj własną oazę spokoju

Ale któż z nas nie miał czasami ochoty wylądować na bezludnej wyspie pozbawionej jakiejkolwiek cywilizacji? Bez telefonów komórkowych, bez obowiązków i zobowiązań, bez planów i stresu. Po prostu cisza i ja.Ta książka umożliwi każdemu zbudowanie własnej wyspy. Własnej oazy spokoju. Własnego azylu, do którego nie wedrze się żaden wróg ani nawet żadna niepożądana myśl. A najlepsze w niej będzie to, że wyspa ta będzie zbudowana pośrodku całego ludzkiego zgiełku. Będziesz mógł ją zabrać ze sobą do pracy, domu czy na stresującą wizytę u lekarza.

Zmobilizuj się do działania

Oto zbiór prostych prawd życiowych wyrażonych w postaci sutr. Po przeczytaniu dowolnego fragmentu odłożysz książkę, a przeczytana prawda zacznie sama dojrzewać i żyć w Twych myślach swym własnym życiem. Eckhart Tolle jest idealnym nauczycielem, ponieważ nie podaje nam rozwiązań problemów na tacy, lecz krok po kroku mobilizuje nas do samodzielnego znalezienia wyjścia. A jest ono na wyciągnięcie ręki.

Odgródź się od problemów świata oceanem myśli, którego żaden wróg nie będzie w stanie przepłynąć.

ZAPISZ SIĘ