Karty. Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie - Okładka książki
Karty. Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie
  • nakład wyczerpany

Co dadzą Ci te karty? Mnóstwo wskazówek od posłańców, uzdrowicieli, nauczycieli, aniołów, które czekają, aż zwrócisz się do nich o pomoc. Możesz znaleźć jednego pomocnika, który od tej chwili będzie towarzyszył Ci przez całe życie. Poznasz różne sposoby pracy z talią, ale możesz też wypracować swój indywidualny. Instrukcja rozszerza znaczenie każdej karty i ułatwi zrozumienie przesłania. Częste obcowanie z kartami rozwinie Twój szósty zmysł. To doskonałe uzupełnienie książki „Duchowi przewodnicy” znanej już polskim czytelnikom.

  • ISBN: 978-83-7377-415-5;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 100;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;

Sonia Choquette to uzdrowicielka wibracji i nauczycielka duchowa, studiowała na Uniwersytecie w Denver i na Sorbonie w Paryżu, posiada tytuł doktora nauk metafizycznych. Jest autorką wielu książek – polskim czytelnikom znana z publikacji Duchowi przewodnicy stworzyła talię kart, stanowiącą idealne uzupełnienie tej właśnie książki.
Talia została opracowana, by każdemu umożliwić dostęp do pomocy oferowanej przez przewodników, wśród których są posłańcy, uzdrowiciele, nauczyciele, Świetlne Istoty, anioły i archanioły. We wstępie autorka zapewnia, że jeśli otworzysz się na przyjęcie przewodnictwa duchowego, będziesz szczery i możliwie często będziesz korzystać z talii, to rozwiniesz swój szósty zmysł.
Każda z 52 kart przedstawia wskazówkę, rozwiązanie lub emocję związaną z problemem, o który pytasz oraz przewodnika, który za nie odpowiada, np. Dary i odpowiedzialni za nie Przewodnicy Radości. W dołączonej instrukcji znajdziesz szersze znaczenie karty symbolizujące koncepcję i energię oraz dodatkowe informacje.
Z talii możesz korzystać przynajmniej na trzy sposoby, ale najlepiej potraktować je jako zbiór przesłań pochodzących od Twojego osobistego, duchowego systemu wparcia.
Przewodnicy wskażą Ci najlepsze rozwiązania każdej sytuacji Twojego życia oraz udzielą wsparcia – to ich zadanie. Na dodatek uwielbiają, gdy prosisz ich o pomoc, więc pozwól im Cie wspierać. Jeśli tylko otworzysz serce, to więcej nie będziesz zmagać się z życiowymi problemami i będziesz współtworzyć życie takie, jakie kochasz.

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ