Jak łatwo i skutecznie uczyć się języków obcych

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-162-8;
  • Cena katalogowa: 19.90 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2005;
  • Nr wydania: III;
  Janusz Nawrocki
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Noworodek rozpoznaje język ojczysty

  Popularne stało się twierdzenie, że najlepszym okresem na naukę języka obcego jest dzieciństwo. Im szybciej zaczniemy, tym szybciej zauważymy efekty i będą one lepsze. Ostatnie badania udowodniły nawet, że dzieci zaraz po urodzeniu potrafią rozpoznać głos swojej mamy, a także język jakim posługiwała się będąc w ciąży. Coraz popularniejsze stają się kursy i książki do nauki języków obcych dla niemowląt. Czy oznacza to, że jeśli nie rozpoczęliśmy jego nauki w niemowlęctwie, jesteśmy na straconej pozycji? A może teraz będzie nam trudniej? Nic bardziej mylnego, musimy znaleźć jednak właściwy sposób, który pomoże nam w efektywnej nauce.

  Efektywne nauczanie języka obcego

  Dlaczego niektórzy mają „talent do języków”, a inni wręcz przeciwnie, nie mogą zapamiętać najprostszych słówek? Czy zależy to tylko od możliwości naszego mózgu? Przeprowadzone badania jednoznacznie wykazują, że wbrew powszechnym opiniom, talent do nauki języków, składa się tylko w niewielkim stopniu na opanowanie języka obcego. Ważne są również predyspozycje psychologiczne np. czy jesteś osobą ekstrawertyczną czy raczej wstydzisz się nawiązywać kontakty? Jakie masz zahamowania? Czy jesteś pewny siebie i swoich umiejętności czy może przy pierwszej porażce wycofasz się zawstydzony? Badania wykazują, że ważną rolę odgrywa również Twoje nastawienie do języka, którego się uczysz. Te i inne wymienione w książce elementy mają bezpośredni wpływ na proces przyswajania nowych słówek, wyrażeń oraz gramatyki. Pozostałą część stanowi systematyczność, zaangażowanie, chęci, styl uczenia się.

  Jak się uczyć żeby się nauczyć?

  Niezależnie czy uczysz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy szwedzkiego, dzięki skutecznym technikom oraz systematyczności jesteś w stanie szybko i efektywnie przyswoić sobie słownictwo i gramatykę. Autor książki, na co dzień nauczyciel języka obcego, daje Ci cenne wskazówki, pozwalające łatwo i skutecznie nauczyć się języka zgodnie z Twoimi możliwościami. Przedstawia konkretne techniki, które pomogą Ci:
  – przyswoić język zgodnie z indywidualnym stylem uczenia się,
  – myśleć w języku obcym,
  – opanować dobrą wymowę,
  – w łatwy sposób zapamiętać słówka i gramatykę.
  Dzięki tej książce nauka angielskiego w domu nie będzie już przykrym obowiązkiem, a jedynie satysfakcją i przyjemnością płynącą z procesu uczenia się. Przekonaj się, że to działa i rozpocznij już dziś efektywną i szybką naukę języka obcego.

  Zacznij już dziś efektywnie uczyć się języka obcego!

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ