Doskonała sylwetka z EFT
  • ISBN: 978-83-7377-420-9;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Mariusz Golak
0
0

Chcesz uzyskać smukłą, doskonałą sylwetkę?

Jeśli myślisz, że to kolejna książka z dietą-cud lub drakońskimi przepisami, to się mylisz. To książka, dzięki której znajdziesz najlepszą dla siebie drogę do lepszego samopoczucia, zdrowia i oczywiście doskonałej sylwetki. Odchudzanie zaś zacznie sprawiać Tobie przyjemność i z łatwością zgubisz zbędne kilogramy.

Dzięki EFT utrzymasz motywację i świetne samopoczucie

Autorka, coach i trener EFT, od wielu lat prowadzi warsztaty i kursy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W publikacji skupia się na fakcie, że zaburzenia jedzenia, czy nadwaga spowodowane są problemami emocjonalnymi. W takich przypadkach zaleca regularne stosowanie metody EFT. Dzięki niej odzyskasz kontrolę nad emocjami i nawykami, poprawisz samopoczucie i podniesiesz samoocenę. Poznasz mechanizmy, które pozwolą Ci się uwolnić od stresu, który jest jedną z głównych przyczyn zaburzonej równowagi w organizmie i tycia. Twój organizm zacznie tracić zbędne kilogramy w naturalnym, nieinwazyjnym tempie, w nieszkodliwy sposób i bez efektu jojo.

Jak działa EFT?

Technika EFT (Emotional Freedom Techniques – opukiwanie wybranych punktów meridianowych znajdujących się m.in. na głowie czy dłoniach) omówiona jest w zakresie wystarczającym do tego, żeby zacząć jak najszybciej wykonywać ćwiczenia (aż 80 ustawień EFT). Ułatwią Ci one rozpoczęcie pracy i dostosowanie metody do własnych potrzeb. Dzięki tej rewelacyjnej metodzie odblokujesz swoje energetyczne połączenia z różnymi punktami meridianowymi na ciele, a Twój metabolizm znacznie przyspieszy. Poznasz też najczęstsze błędy popełnianie podczas odchudzania i dowiesz się, jak ich uniknąć, by nie popaść w błędne koło.

Uwolnij się od negatywnych emocji i poczuj siłę motywacji

Pamiętaj, że pracując z tym podręcznikiem, będziesz pracować z samym sobą, dlatego bądź szczery, bo tylko tak możesz sobie pomóc. Najważniejsze jest uwolnienie się od negatywnych emocji, bo to one sprawiają, że często sięgasz po jedzenie. Wykształcisz w sobie umiejętność kontroli sytuacji, w których sięgasz po szkodliwe potrawy. Poznasz sposoby motywacyjne, które pozwolą Ci osiągnąć upragniony cel. Dzięki metodzie EFT utrzymasz motywację i świetne samopoczucie oraz to na czym zależy Ci najbardziej – szczupłą sylwetkę i zdrowy organizm. To niezbędne kompendium wiedzy, które w łatwy i szybki sposób pozwoli Ci wprowadzić zmiany, które przyniosą pożądane efekty.

Szczupła sylwetka i zdrowy organizm z EFT.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ