Doskonała sylwetka z EFT

  • ISBN: 978-83-7377-420-9;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Dowiedz się, jak metoda EFT pozwoli Ci osiągnąć doskonałą sylwetkę

Jak szybko schudnąć? To pytanie jak mantrę powtarza wielu ludzi. Jeśli jednak myślisz, że masz właśnie do czynienia z kolejną książką zawierającą cudowną dietę lub drakońskie przepisy, to się mylisz. To książka, która wskaże Ci najlepszą drogę do poprawy samopoczucia, zdrowia i – oczywiście – uzyskania doskonałej sylwetki. Skuteczne odchudzanie zacznie Ci sprawiać przyjemność, więc bez dodatkowej motywacji z łatwością zgubisz zbędne kilogramy. Na czym polega ten cudowny sekret? Jest nim metoda EFT, technika uzdrawiająca, polegająca na opukiwaniu (tappingu) meridianów, czyli punktów energetycznych znajdujących się w ludzkim ciele. Jak EFT pomaga schudnąć? Przede wszystkim redukując poziom negatywnych emocji, które odpowiadają za wiele chorób i dolegliwości. W ten sposób znajdziesz wreszcie satysfakcjonującą Cię odpowiedź na pytanie – jak szybko schudnąć.

Dzięki EFT zwiększysz swoją motywację i poprawisz samopoczucie

Autorka, coach i trener EFT, od wielu lat prowadzi warsztaty i kursy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W swojej książce wyjaśnia dokładnie, jak EFT pomaga schudnąć. Przede wszystkim skupia się na fakcie, że zaburzenia jedzenia czy nadwaga w dużej mierze spowodowane są problemami emocjonalnymi. I to one muszą być przedmiotem terapii. W takich przypadkach Autorka zaleca regularne stosowanie metody EFT i opukiwanie meridianów. Dzięki temu usprawnisz przepływ wewnętrznej energii i odzyskasz kontrolę nad swoimi emocjami. Poznasz mechanizmy, które uwolnią Cię od stresu będącego jedną z głównych przyczyn zaburzonej równowagi w organizmie i tym samym tycia. Twój organizm zacznie tracić zbędne kilogramy dzięki naturalnej technice uzdrawiającej, w bezpieczny sposób i bez efektu jojo. A Ty poczujesz szczęście i przypływ pozytywnej energii. Wystarczy, że Twoje meridiany zaczną prawidłowo funkcjonować. Prawda, że skuteczne odchudzanie nie jest trudne. I wcale nie musisz sięgać po restrykcyjną dietę.

Jak działa metoda EFT i jak oczyścić meridiany?

Metoda EFT (Emotional Freedom Techniques – opukiwanie meridianów znajdujących się m.in. na głowie czy dłoniach) omówiona jest na tyle przystępnie, że każdy może bez problemu samodzielnie ją stosować. W książce znajdziesz aż 80 ustawień EFT niezbędnych do praktykowania tej techniki uzdrawiającej. Ułatwią Ci one rozpoczęcie pracy i dostosowanie metody do własnych potrzeb. Dzięki tej rewelacyjnej metodzie i opukiwaniu meridianów odblokujesz swoje energetyczne połączenia z różnymi punktami meridianowymi na ciele, a Twój metabolizm znacznie przyspieszy. Lektura książki dostarczy Ci też wiedzy na temat najczęściej popełnianych błędów przeszkadzających w skutecznym odchudzaniu. W ten sposób dowiesz się, jak ich uniknąć w trakcie terapii, mądrze zarządzając wewnętrzną energią.

Jak szybko schudnąć? Wystarczy uwolnić się od negatywnych emocji!

Pamiętaj, że pracując z tym podręcznikiem, będziesz pracować z samym sobą, dlatego bądź szczery, bo tylko tak możesz sobie pomóc. To założenie jest fundamentem terapii i skutecznego odchudzania. Najważniejsze jest zatem uwolnienie się od negatywnych emocji, bo to one sprawiają, że często sięgasz po jedzenie. W efekcie wykształcisz w sobie umiejętność kontroli sytuacji, w których sięgasz po szkodliwe potrawy. Poznasz sposoby, które pozwolą Ci osiągnąć upragniony cel. Dzięki metodzie EFT utrzymasz motywację i świetne samopoczucie oraz to, na czym Ci zależy najbardziej – szczupłą sylwetkę i zdrowy organizm. To niezbędne kompendium wiedzy, które w łatwy i szybki sposób pozwoli Ci wprowadzić satysfakcjonujące zmiany. Gdy zrozumiesz, jak EFT pomaga schudnąć, szybko okaże się, że żadna dieta nie jest Ci już potrzebna.

Szczupła sylwetka i zdrowy organizm z EFT

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ