Jak czerpać zdrową energię z ziemi – Uziemienie

  • ISBN: 978-83-8171-1982;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: III;
Irena Kloskowska
NW-Irena Kloskowska
30
1

Czy już wiesz, jak zapobiegać chorobom?

Ciągle narzekamy, że coś nas boli, strzyka, łupie… Dlaczego łapią nas przeziębienia, cierpimy na stany zapalne i inne choroby? Stosujemy różnorodne leki, które nie tylko są drogie, ale również nie są obojętne dla naszego organizmu i nie zawsze pomagają. Jednak jest prosty sposób, aby ustrzec się tych dolegliwości. Jest naturalny, bezpieczny, tani i skuteczny. To uzdrawiająca energia Ziemi.

Kontakt z naturą lepszy niż lekarstwa

Nic tak nie odpręża i pomaga się wyciszyć, jak przebywanie na łonie natury. Ludzie często o tym zapominają i zamiast wybrać się na spacer po parku czy lesie, wolą swój wolny czas spędzać przed telewizorem lub komputerem. To nie tylko zjada nasz cenny czas, który możemy spożytkować w inny sposób, ale również bardzo niekorzystnie wpływa na nasz organizm, który chłonie przy tym szkodliwe promieniowanie. A gdyby tak wybrać inna formę relaksu i pospacerować wśród drzew, kwiatów i trawy? Zdjąć buty i poczuć, jak cudowna energia Ziemi wpływa do naszego wnętrza? Taki sposób na uzdrawianie był znany już setki lat temu i jest skuteczny również dziś.

Poczuj uzdrawiającą moc Ziemi

W ciągu tysięcy lat ewolucji ludzie chodzili boso zupełnie nieświadomi, że powierzchnia Ziemi zawiera nieograniczoną energię, która leczy. Grunt wysyła subtelny sygnał elektryczny, który działa uzdrawiająco, reguluje skomplikowane mechanizmy w organizmie. Kontakt z Ziemią dla człowieka jest jak podłączenie lampki do gniazdka, sprawia, że się świeci. Nowoczesny styl życia wymaga powszechnego stosowania izolatorów czyli butów. Nie śpimy też na ziemi, a to skutecznie nas odcina od uzdrawiającej energii. Ludzie, tak jak i inne stworzenia, są elektrycznymi istotami na elektrycznej planecie. Uziemienie podtrzymuje stabilność energetyczną naszych organizmów i służy jako podstawa do witalności i zdrowia.

Energia Ziemi zpobiegnie problemom ze zdrowiem

Wykorzystaj tę naturalną metodę uzdrawiającą, która dla wszystkich jest tak samo dostępna. W książce znajdziesz wskazówki, dzięki którym w prosty sposób uregulujesz swój organizm i unikniesz dzięki temu różnych dolegliwości. Podłącz się do energii Ziemi, a pozbędziesz się stanów zapalnych, bólu, zmęczenia, stresu czy problemów ze snem. Szybko zregenerujesz swój organizm, poczujesz radość życia, którą gasiły coraz to nowe dolegliwości. Od teraz zupełnie inaczej spojrzysz na trawnik pod swoim domem.

Lek jest tuż pod Twoimi stopami.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ