Jak wzmocnić siłę energetyczną naszego organizmu - Okładka książki

Jak wzmocnić siłę energetyczną naszego organizmu

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-277-9;
  • Cena katalogowa: 29.80 zł;
  • Ilość stron: 259;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Moc pięciu żywiołów w służbie uzdrowienia Twojego życia

Zewsząd słyszymy, jak ważne jest odżywianie i prowadzenie zdrowego trybu życia. Wiemy, co powinniśmy jeść oraz jaką aktywność fizyczną uprawiać aby zachować doskonałe zdrowie i formę. Często jednak zapominamy, że jesteśmy nie tylko ciałem ale również istotą duchową i jako taka podlegamy wpływom różnego rodzaju energii. Największą moc energetyczną mają Żywioły, ich siła manifestuje się w fizycznej rzeczywistości ale swój początek bierze z energetycznej postaci mogącej tworzyć oraz niszczyć.

Daj szansę naturze na uzdrowienie

Energia pięciu żywiołów bierze udział w procesie tworzenia, dociera do każdej istoty i ożywia jej ciało. Gdy przekaz energii jest zaburzony, organizmowi zaczyna brakować któregoś elementu. Wtedy właśnie następują negatywne zmiany – najpierw na płaszczyźnie psychicznej, a następnie fizycznej. Dzięki tej książce autorzy wprowadzą Cię w świat harmonizowania pięciu najpotężniejszych energii: Ziemi, Wody, Ognia, Powietrza i Przestrzeni, które współgrając ze sobą potrafią uleczyć naszą duszę oraz ciało. Poznasz nie tylko właściwości poszczególnych energii ale nauczysz się również jak je łączyć w służbie swojego zdrowia oraz otoczenia.

Wprowadź harmonię do swojego życia

Naucz się już dziś żyć zgodnie z naturą i energią pięciu żywiołów. Poznaj psychiczne podłoże chorób oraz sposoby ich terapii, a w konsekwencji zasady harmonizowania, samoleczenia oraz uzdrawiania ciała i duszy. Zmień swoją dietę, naucz się rytmu natury, według którego żyli nasi przodkowie i odżywiaj się zgodnie z nim. Pomoże Ci w tym naturalna kuchnia pięciu przemian, która dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników w najbardziej przyswajalnej postaci. Przekonaj się, że stosując rady autorów przekonasz się jak zharmonizowanie wszystkich tych elementów znacząco wpłynie na długość i poprawę jakości Twojego życia.

Poczuj moc natury i żyj z nią w harmonii.

  • nakład wyczerpany

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ