Reinkarnacja w hipnozie
  • ISBN: 978-83-7377-283-0;
  • Cena katalogowa: 59.70 zł;
  • Ilość stron: 472;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;
  • Nr wydania: II;
  Janusz Nawrocki
  Jolanta Kondraciuk
  0
  0

  Czym jest reinkarnacja?

  Hipnoza pozwala na kontakt z nieświadomością człowieka, a książka Andrzeja Kaczorowskiego to zbiór doświadczeń zdobytych w poprzednich wcieleniach, pacjentów znanego hipnoterapeuty. Tytuł publikacji „Reinkarnacja w hipnozie” jest wskazówką dla wytrawnego czytelnika do poszukiwania wiedzy opartej na bazie odczuć jakie kierują naszym życiem. Nasza karma zawiera mądrość wcześniejszych wędrówek po ziemi, które nie zawsze kojarzyły się ze szczęśliwym życiem i wolnością duchową. Trauma dusz wcześniejszych powoduje, że błąkają się one pomiędzy ziemią a niebem. Bagaż emocjonalny ezoterycznej istoty zostaje przekazany przyszłemu człowiekowi z chwilą poczęcia. Reinkarnacja jest odwiecznym dążeniem duszy ludzkiej do samorealizacji swojego losu w ujęciu filozoficznym.

  Wielkie możliwości hipnozy

  Natomiast hipnoza pomaga leczyć nasze lęki i usuwać ciężar ziemskiej egzystencji naszych poprzedników duchowych. Imagoterapia stosowana przez hipnoterapeutę Andrzeja Kaczorowskiego jest drogą do rozwoju naszej świadomości poprzednich wcieleń i możliwością wyzbywania się podświadomych lęków. Niekontrolowane emocje podczas hipnozy niwelują schorzenia naszego umysłu i powodują, że tworzymy przyszłość bez cienia strachów z dzieciństwa.

  Sposób na uzdrowienie fizyczne i duchowe

  Hipnoza jest również wykorzystywana jako środek do uzdrawiania ciała i duszy. Poprzez wprowadzenie w trans, korzystnie wpływa na pracę mózgu i pomaga w pozbywaniu się lęków i traum, które sięgają dzieciństwa. Pomaga to w uwolnieniu dusz od traumy i zapobiega ich błąkaniu się po świecie. Skutecznie niweluje różne choroby i dolegliwości oraz odwraca złe nawyki. Poczujesz się jak nowo narodzony!

  Uzupełnienie życia doczesnego

  Książka pozwoli Ci odbyć intelektualną podróż w wymiar wszechwiedzy jaka kryje się w zakątkach naszej nieświadomości. Publikacja uzupełniona została artykułami z pism medycznych, relacjami pacjentów oraz zdjęciami, które pozwalają odczuć atmosferę opisu. Dzięki niej wzniesiesz swoją świadomość na wyższy poziom, i dowiesz się, w jaki sposób, poprzez hipnozę, pozbyć się negatywnych emocji i lęków podświadomości. Poprawisz przez to swoje zdrowie i kondycję psychiczną. Ponadto hipnoza działa relaksująco i odprężająco oraz niweluje ograniczenia, które są przyczyną niepowodzeń w życiu.

  Przeżyj intelektualną podróż w zakątki Twojej nieświadomości.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ