Zdrowie zgodne z grupą krwi

Jak uniknąć choroby

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-493-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 332;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 9.5 x 13.5;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Dlaczego warto znać swoją grupę krwi?

  Każdy z nas zapewne wie, że istnieją cztery grupy krwi: A, B, AB i 0, a także Rh: ujemny i dodatni. Bardzo ważne jest, aby znać swoją grupę krwi, ponieważ jej określenie jest niezbędne przy planowanych zabiegach chirurgicznych, u par planujących ciążę lub już spodziewających się dziecka, a także dla potrzeb ustalenia ojcostwa. Często również po to, aby dobrać odpowiedniego dawcę krwi w przypadku koniecznej transfuzji w przyszłości. Ponadto grupa krwi zdradza również, jakie choroby mogą nam zagrażać.

  Lepiej zapobiegać niż leczyć

  Powyższym hasłem można by w sposób najkrótszy scharakteryzować istotę tej publikacji. Kiedy 30 lat temu świat po raz pierwszy usłyszał o unikalnej metodzie uzdrawiania, w myśl której grupa krwi pacjenta determinuje jego dietę, nikt nie spodziewał się, że zrewolucjonizuje ona świat ówczesnej medycyny naturalnej.

  Sprawdź, jaki wpływ na Twoje życie ma grupa krwi

  Doktor James D`Adamo, twórca i propagator programu żywieniowego zgodnego z grupami krwi, odkrywca zależności między grupami krwi a potrzebami człowieka dotyczącymi odżywiania i ruchu, zachęca do wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie. Przy pomocy jego najnowszych badań, które pozwoliły mu efektywnie uzdrawiać tysiące pacjentów wyjaśnia, co jeść zgodnie ze swoja grupą krwi, jakie pokarmy i ćwiczenia są odpowiednie dla poszczególnych osób oraz jakie mamy wrodzone predyspozycje, a także w jaki sposób poprawić pracę umysłu. Niniejsza publikacja zawiera najbardziej aktualne i wyczerpujące porady i dietę doktora D’Adamo. Prezentuje program dietetyczny dla dzieci oraz przedstawia pełną gamę terapii naturalnych, zalecanych w jego Instytucie. Ponadto uczy, jak robić zakupy, jak gotować, a także jak się zdrowo odżywiać.

  Chorobom przewlekłym można zapobiec

  Ta książka stanowi podsumowanie jego dotychczasowej praktyki. Dostarcza przy tym najnowszych informacji o grupach krwi i związanych z nimi dietach, np. diecie w cukrzycy których przestrzeganie wzmacnia zdrowie. Stanowi ona także wyzwanie dla lekarzy i osób zajmujących się problematyką odżywiania zgodnego z grupą krwi. Ujawnia bowiem, w jaki sposób zapobiegać przewlekłym chorobom i je uzdrawiać. Chodzi tu o raka, choroby serca, cukrzycę, otyłość, hipoglikemię i depresję… choroby, które nie tylko powodują ludzkie cierpienie, ale mogą prowadzić też do śmierci.

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ