Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce
  • ISBN: 978-83-7377-735-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 276;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Uzdrów ciało i duszę

Coraz więcej lekarzy przekonuje się do podejścia zakładającego, że prawdziwe uzdrowienie może zostać osiągnięte wyłącznie dzięki zaangażowaniu w proces leczenia sfery mentalnej pacjenta. Słyszy się o tym, że ktoś pokonał śmiertelną chorobę tylko dzięki wierze w to, że może się to udać. Teraz nasza wiedza poszła o krok dalej, ponieważ dr Alberto Villoldo opracował podstawy medycyny łączącej uzdrowienie ciała z przywróceniem duchowej harmonii.

Cofnij wskazówki biologicznego zegara

W tej przełomowej książce starożytna mądrość potwierdzana jest językiem biologii. Autor łączy postępy medyczne z praktykami duchowymi i życiowymi, należącymi do tradycji szamańskich. W efekcie powstaje jedna medycyna, której wszyscy potrzebujemy, by odnowić ciało, umysł i duszę. Dr Villoldo przedstawia burzącą stare paradygmaty syntezę tradycyjnej mądrości i nowoczesnej nauki, nakłaniając czytelnika do wyjścia z pozycji biernej ofiary i stania się mistrzem własnego przeznaczenia i zdrowia. Dzięki temu możliwe jest holistyczne uzdrowienie całego siebie i osiągnięcie harmonii na wszystkich poziomach.

Odkryj swojego wewnętrznego uzdrowiciela

Z tej książki dowiesz się, jak odkryć swojego wewnętrznego uzdrowiciela i dlaczego dla procesu uzdrawiania tak istotny jest stan jelit. Poznasz wskazówki, do przeprowadzenia wewnętrznej detoksykacji i unikania najpowszechniejszych toksyn z pożywienia. Znajdziesz tu szczegółowy opis superżywności i metod skutecznej suplementacji w diecie. Nauczysz się cofać wskazówki zegara biologicznego i eliminować czynniki stresu negatywnie wpływające na zdrowie. Na poziomie duchowym odetniesz się od przeszłości, traum i uzdrowisz wszystkie mentalne rany. Pomogą Ci w tym ćwiczenia oddechowe i medytacyjne, a także podróż w głąb siebie.

Skorzystaj z medycyny przyszłości.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ