Złota fontanna

Kompletny przewodnik po urynoterapii

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-837377-522-0;
 • Cena katalogowa: 34.30 zł;
 • Ilość stron: 288;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2012;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Czy znasz już sekret na naturalne utrzymanie zdrowia?

Każdy z nas z pewnością chciałby się cieszyć dobrym zdrowiem przez długi czas, pozbyć się dolegliwości, a także w sposób naturalny i całkowicie bezpieczny zapobiec wielu chorobom. Tymczasem cudowny lek na wszelkie problemy zdrowotne jest w każdym z nas. To nasz mocz, czyli uryna, który posiada lecznicze właściwości i jest jednocześnie panaceum, gdy nasze zdrowie niedomaga oraz jako skuteczna profilaktyka.

Nowoczesne spojrzenie na urynoterapię

Urynoterapia – picie oraz stosowanie zewnętrzne własnego moczu jako czynnika terapeutycznego – jest starożytną, wschodnią tradycją, która zyskuje coraz większą popularność na zachodzie. Ci, którzy już z niej skorzystali, utrzymują, że jest ona najstarszym z naturalnych zabiegów leczniczych i chwalą sobie jej właściwości wspomagające stan zdrowia. Choć niezwykle skuteczna, stanowi ona jednocześnie temat tabu i pada często ofiarą uprzedzeń, gdyż mocz kojarzony jest przede wszystkim z produktem przemiany materii, a nie z właściwościami terapeutycznymi. Ta publikacja pomoże Ci zmienić punkt widzenia i przekonać Cię do korzyści z jego stosowania.

Wiele zastosowań leczniczych – na co pomaga mocz?

Teraz, dzięki książce niekwestionowanego autorytetu z dziedziny urynoterapii, każdy z nas może zacząć w pełni korzystać z tej naturalnej metody leczenia i utrzymywania dobrego stanu zdrowia. Coen van der Kroon wyjaśnia różnorodne zastosowania lecznicze tego złotego płynu, np. picie moczu. Opierając się na osobistych doświadczeniach wprowadza czytelnika w tajniki tej sztuki i jednocześnie przekazuje cenne praktyczne porady pomagające pokonać opory przed zastosowaniem uryny w celach terapeutycznych. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, Autor odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące zdrowotnych właściwości złocistego płynu produkowanego przez nasze nerki.

Lek zarówno na zewnętrzne, jak i wewnętrzne dolegliwości

Z tej książki dowiesz się, że z pomocą urynoterapii możesz pokonać zarówno niegroźne dolegliwości, jak i poważne choroby. Okazało się bowiem, że mocz znacząco zwiększa szanse na wyleczenie z nowotworów czy wyeliminowanie objawów AIDS. Zewnętrzne zastosowanie tego złocistego panaceum może z kolei pomóc pokonać choroby i niedoskonałości skórne. Leczenie trądziku moczem jest bardziej skuteczne niż tradycyjne metody do walki z niedoskonałościami cery, a stosowanie moczu na wzrok poprawia komfort widzenia. Dobroczynne działanie moczu zwiększa również odporność organizmu, a wcieranie moczu we włosy powoduje, że są one mocne i lśniące.

Złociste źródło zdrowia.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ