Pokonaj cienie przeszłości

Moje zwycięstwo nad depresją i nerwicą

  • ISBN: 978-83-7377-398-1;
  • Cena katalogowa: 19.10 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Czy wiesz już, jak rozpoznać pierwsze oznaki depresji?

Czy każdy kolejny dzień witasz z obawą zamiast nadziei? Nie masz ochoty wstać z łóżka, normalnie funkcjonować, a także widzisz wszystko w czarnych barwach? Jeżeli w nowo napotkanych osobach upatrujesz głównie zagrożenie i nie jesteś w stanie uwierzyć w ich dobre intencje, a także gdy po prostu nie jesteś w stanie cieszyć się życiem, mogą to być pierwsze objawy depresji.

Nie płać za nie swoje błędy

Depresja to choroba i może być z kolei spowodowana obciążeniami wynikającymi z trudnego dzieciństwa. Nie musiało być ono szczególnie bogate w przykre zdarzenia, lecz i tak mogło wywrzeć głębokie piętno na Twoją obecną sytuację. Wystarczyło, że doświadczyłeś jakiejś traumatycznej sytuacji lub przeżyłeś straszne wydarzenie, które głęboko wryło się w Twoją dziecięcą wtedy pamięć. Nie leczona bardzo wyniszcza organizm, a także utrudnia życie choremu, a także najbliższemu otoczeniu. Nie musisz już dalej płacić za błędy popełnione przez Twoich rodziców.

Pozbądź się cieni przeszłości

Niniejsza książka to zapis walki o przezwyciężenie tych właśnie cieni przeszłości. Swoje podłoże mają w dalekim dzieciństwie, a mimo tego w dalszym ciągu oddziałują silnie na dorosłe życie. Od ich pozbycia się zależy sukces oraz osiągnięcie pełni szczęścia. Nie zmniejszają one swego wpływu nawet wiele lat po opuszczeniu rodzinnego domu i usamodzielnieniu się. Dlatego tak ważne jest, by podjąć odpowiednie kroki, by pokonać depresję i swoje lęki. Teraz nadszedł czas, by odciąć się od trudnej przeszłości i zacząć żyć na nowo.

Już dziś możesz poradzić sobie z depresją

Poznaj niezawodne, sprawdzone sposoby na pogodzenie się z mrocznymi aspektami dzieciństwa. Dowiedz się, jak Autorce udało się przezwyciężyć depresję i nerwicę z nich wynikającą. Zrzuć traumatyczne jarzmo przeszłości i przestań obwiniać się za coś, za co nie jesteś odpowiedzialny. Poznaj najczęściej popełniane błędy wychowawcze, by ich nie powielać w przypadku swoich własnych dzieci. Zastosuj samodzielną terapię i techniki, dzięki którym poczujesz, że życie jest piękne. Wznieś się ponad strach i pokonaj swoje lęki, dzięki wypróbowanym metodom.

Pozwól przeszłości odejść i przywitaj nowe życie.

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ