Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia

Odkryj co tak naprawdę liczy się w życiu

  • ISBN: 978-83-7377-795-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 228;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

A jeśli to ostatni w życiu dzień?

Zadawałeś sobie kiedykolwiek to pytanie? Zastanawiałeś się co byś zrobił, gdybyś dowiedział się że właśnie dziś jest ostatni dzień Twojego życia? Przyjąłbyś to ze spokojem i gotowością czy skupił się na osiągnięciu szczęścia i spełnianiu marzeń, na które nie miałeś dotąd czasu? Większość z nas wybrałaby tą drugą opcję. Dlaczego? Ponieważ nie jesteśmy przygotowani do odejścia! To temat tabu, odczuwamy lęk przed śmiercią, więc wolimy o niej nie myśleć. Dlatego nie jesteśmy na nią gotowi i nierzadko marnotrawimy swój czas, odkładamy swoje szczęście, rozwój osobisty i spełnianie marzeń na później.

Masz szczęście, że NIE JESTEŚ nieśmiertelny! Psychologia zdradza sekrety rozwoju osobistego

Ulrike Scheuermann, dyplomowana psycholog i coach, uświadomi ci, że nieśmiertelność jest wielkim szczęściem. Tak, nie przesłyszałeś się! Masz wielkie szczęście, że nie jesteś nieśmiertelny, ponieważ z pewnością doprowadziłoby to do zmarnotrawienia wielu godzin, dni i lat! Autorka jest przekonana, że rozważania o śmierci pomagają nie tylko w życiu codziennym, ale również w rozwoju osobistym, ponieważ dopiero jej świadomość czyni Twoje życie wartościowym i kompletnym. Mając wiedzę i przekonanie o nieuchronnym zakończeniu ziemskiej drogi robisz tylko to, co rzeczywiście się liczy i sprawia ci przyjemność. Nie marnujesz czasu na stagnację i działania nie mające sensu. Z góry określasz swój cel, dążysz do sukcesu, kierujesz się wartościami w życiu i emanujesz pozytywną energią.

Praktyczne porady i ćwiczenia, dzięki którym w końcu osiągniesz sukces i zaczniesz czerpać z życia pełnymi garściami

Ta książka da ci motywację do działania. Dzięki poradom w niej zawartym skupisz się nad prawdziwym celem i sensem swojego życia. Pierwszym krokiem będzie odbycie podróży w czasie – przejrzysz swój życiorys , zastanowisz się nad ważnymi wydarzeniami i poznasz kompletny obraz współzależności oraz nowe perspektywy. Pomogą ci w tym ćwiczenia takie jak: Wyjście z codzienności, Twoja rzeka życia czy Namalowanie rzeki.

Namalowanie rzeki życia – spróbuj już dziś!

Weź farby i dużą kartkę papieru. Namaluj nurt swojego życia. Maluj na dużej powierzchni, ponieważ potem będziesz potrzebować jeszcze miejsca na uzupełnienia. Nie oceniaj się w trakcie rysowania i maluj spokojnie, jak dziecko.

Rozwój osobisty, który gwarantuje ci spełnienie marzeń, pozytywną energię i zdrowie

Kolejne ćwiczenia stworzone przez Autorkę pomogą ci odkryć, co w twoim życiu ma dla ciebie prawdziwą wartość. Jeśli dobrze go skalibrujesz, kompas twoich najważniejszych wartości poprowadzi cię przez decyzje i wszystko, co robisz. Będziesz stał po stronie swoich ideałów i uświadomisz sobie swoją wartość! Skupisz się na ograniczoności czasu oraz tym, co chciałbyś aby było w nim priorytetowe. Praktyczne ćwiczenia nie tylko będą potężną dawką motywacji, ale również zachęcą Cię do poznawania siebie. Odkryjesz dzięki nim osobistą mądrość, uzdrowisz swoje związki z najbliższymi, odnajdziesz źródło swojego szczęścia. Kolejny raz, gdy zadasz sobie pytanie: „a jeśli to ostatni w życiu dzień” zamiast paniki i strachu, odczujesz spokój i spełnienie!

Żyj pełnią życia

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ