Bezpłatny wykład online FORMUŁA z dr Joe Dispenzą

Data: 05.24.2022
Kategorie: Bez kategorii

Dołącz do bezpłatnego wykładu online dr Joe Dispenzy podczas którego dowiesz się, w jaki sposób jesteś w stanie wpłynąć na Twoją przyszłość, zanim się wydarzy. Jak ruszyć w nieznane i posiąść moc tworzenia najlepszej wersji swojej rzeczywistości.

To przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci zmienić Twoje życie!

Opiera się na odkryciach z najnowszych badań i warsztatów dr Joe Dispenzą i obejmuje praktyczne techniki oraz niezwykłe medytacje.

Łącząc spójność serca i mózgu, możemy wpływać na nasz umysł, nasze ciało

i ostatecznie przejąć kontrolę nad naszym życiem! – Dr Joe Dispenza

Podczas tego wyjątkowego bezpłatnego wykładu online dowiesz się:

–   Jak powstała Formuła i dlaczego jest tak skutecznym narzędziem do zmiany życia?

–   Podstawy transformacji;

–   Proces wkraczania w nieznane;

–   Jak za pomocą umysłu stworzyć świat, którego pragniesz.

Dr Joe Dispenza opiera swoje nauki na podstawie lat doświadczeń jako naukowiec współpracujący z wieloma zespołami badawczymi.

A jeśli czytając ten tekst trafiasz dna nazwisko Dispenza po raz pierwszy (no przecież też tak może się zdarzyć, nic w tym dziwnego ani wstydliwego), to dwa słowa o nim:

Jest on badaczem, kręgarzem i nauczycielem, ekspertem od neuronauki i potencjału ludzkiego. Jego książki to bestsellery „New York Timesa”. Uczy, jak możesz – dosłownie – przeprogramować swój mózg i stworzyć nowy schemat myślenia w wyniku czego możesz wpływać na swoją rzeczywistość.

Dzięki jego wiedzy i otrzymanym narzędziom będziesz mogła porzucić destrukcyjne przyzwyczajenia, zamanifestować najpiękniejszą wizję swojego życia i osiągnąć zamierzone cele.

Jedna z teorii fizyki kwantowej mówi, że skutek poprzedza przyczynę. To oznacza, że Twoje emocje i myśli kreują Twoją rzeczywistość, a nie odwrotnie.

Jak to rozumieć?

Niektórzy uważają, że jeśli zdobędę wymarzoną pracę, będę czuć się bardziej wartościową osobą, godną tego, co najlepsze. W teorii quantum zdajemy sobie sprawę, że najpierw musimy poczuć się wartościowi, warci, kompetentni, a dopiero potem w naszym życiu pojawi się wymarzona praca. To samo dotyczy zdrowia, relacji z innymi, wyglądu ciała, emocji. Gdy zmienimy nasze myślenie zmieni się otaczającą nas rzeczywistość. Niestety większość z nas postrzega to w inny sposób.

Ruszaj z odwagą w nieznane

Dołącz do bezpłatnego wykładu online dr Joe Dispenzy podczas którego dowiesz się, w jaki sposób jesteś w stanie wpłynąć na Twoją przyszłość, zanim się wydarzy. Jak ruszyć w nieznane i posiąść moc tworzenia najlepszej wersji swojej rzeczywistości.

Odkryj książki dr. Joe Dispenzy i zapoznaj się z jego rewolucyjnymi badaniami! LINK DO KSIĄŻEK

ZAPISZ SIĘ