I Kongres Numerologów ONLINE

Data: 11.03.2023
Kategorie: Bez kategorii

Numerologia to bezsprzecznie jedna z ciekawszych dziedzin nauk magicznych, dzięki którym każdy z nas może poznać swój los przy pomocy liczb. Jeśli interesuje cię świat numerologii lub pragniesz poznać jej sekrety, koniecznie zainteresuj się I Kongresem Numerologów. Spotkanie odbędzie się w formie Online 18 i 19 listopada tego roku.

Numerologia to narzędzie, które pozwala wykorzystać pełny potencjał życia, umożliwiając lepsze poznanie zarówno siebie, jak i innych ludzi. Dzięki niej rozwijamy intuicję, podejmujemy mądrzejsze decyzje, oraz lepiej rozumiemy harmonię w relacjach z przyjaciółmi i partnerami.

Warto wspomnieć, że pomaga określić korzystne momenty do działania oraz rozpoznać chwile, kiedy lepiej jest poczekać. Jest to także środek pozwalający odkryć nasze ukryte talenty i dary, zrozumieć cykle życiowe i akceptować zmiany. Dzięki numerologii jesteśmy w stanie identyfikować nasze cechy osobowości, rozpoznawać potencjalne przeszkody życiowe i podejmować najlepsze kroki w naszym życiu.

Przez dwa dni, 18-19 listopada 2023 roku, będzie trwać I Kongres Numerologów ONLINE. Odpowiedni specjaliści pomogą ci poznać różne formy numerologii poprzez szkolenia i dyskusje. Poznasz metody pracy każdego z uczestniczących numerologów – być może w ten sposób stworzysz swój indywidualny system. Oprócz tego zapoznasz się z najważniejszymi pojęciami numerologicznymi, a także z narzędziami pomocnymi w skuteczniejszym odkrywaniu odpowiedzi pod postacią liczb.

Kliknij, aby przekierować się na stronę I Kongresu Numerologów.

ZAPISZ SIĘ