AstroCalendarium 2022

  • ISBN: 978-83-8171-689-5 ;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12,0x16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Korzystaj codziennie z horoskopu, który się sprawdza!

Osiemnastego lipca Księżyc wejdzie w znak Barana, co powinno sprzyjać pracy fizycznej, ćwiczeniom sportowym, tańcowi i… spontanicznemu seksowi. Z kolei 25 listopada lepiej poświęcić na odpoczynek i relaks, gdyż Księżyc pozostający w opozycji z Marsem, w kwadraturze do Neptuna i Jowisza, sprawi, że zmęczenie da nam się solidnie we znaki. Natomiast 24 marca… O tym, co wydarzy się nie tylko 24 marca, ale też każdego spośród 365 dni 2022 roku dowiesz się z najnowszego wydania AstroCalendarium. Ta kultowa już pozycja co roku przygotowywana jest specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach astrologii i astropsychologii. Jeżeli nie chcesz pozostawiać swojego życia przypadkowi… Jeżeli ważne jest dla ciebie podejmowanie optymalnych decyzji… Koniecznie zarezerwuj miejsce w swojej biblioteczce na tę niezwykłą książkę zawierającą profesjonalny horoskop codzienny. Znajdziesz w niej fachowo opracowane informacje na temat układów planet, a także ich koniunkcji, aspektów i tranzytów w 2022 roku. Korzystając z nich, będziesz mógł przygotować się na niespodzianki, które szykuje ci los. Jednocześnie świadomie zaplanujesz swoje życie osobiste i zawodowe. W ten sposób nie zaskoczą cię trudne sytuacje, nauczysz się zawczasu rozwiązywać problemy i świadomie kierować swoim życiem.

Aspekty i układy planet w 2022 roku – jak korzystać z AstroCalendarium

Książka Piotra Gibaszewskiego jest prawdziwą skarbnicą wiedzy z dziedziny astrologii i astropsychologii. Niektórym czytelnikom na pewno przydadzą się charakterystyki znaków Zodiaku. Dla innych największą wartością tej publikacji będzie horoskop codzienny i opisy wpływu układu planet na poszczególne dni. Nie zabrakło w niej również narzędzi użytecznych dla profesjonalistów. W AstroCalendarium 2022 poszczególne planety wchodzą między sobą w aspekty (zostały tu uwzględnione tzw. aspekty ptolemejskie). Tworzą one aurę dnia, która ma olbrzymie znaczenie dla podejmowanych decyzji i wyborów. Zatem planując różne przedsięwzięcia, warto uwzględnić aktualne aspekty planet. Do tego celu świetnie nadaje się zamieszczony w najnowszym AstroCalendarium ranking prezentujący energię dnia. Każdy dzień ma przyporządkowany symbol – od jednej do pięciu gwiazdek. Im wyższa liczba gwiazdek, tym korzystniejsza aura. Ranking ten ma szczególne znaczenie w astrologii elekcyjnej, która zajmuje się planowaniem horoskopów ważnych wydarzeń.

Koniunkcje, retrogradacje i ingresy planet w 2022 roku – który dzień ma dobrą energię

Na energię dnia zasadniczy wpływ mają aspekty planet oraz takie wydarzenia, jak zaćmienia (Słońca i Księżyca), pusty bieg Księżyca i jego fazy (przede wszystkim nów i pełnia). Nie bez znaczenia dla niej są również ingresy planet (momenty ich wejścia w znaki Zodiaku). Ze względu na roczny charakter horoskopu codziennego zamieszczonego w AstroCalendarium Autor skupił się przede wszystkim na ingresach planet szybkich, czyli Słońca, Księżyca, Merkurego, Wenus i Marsa. Przy okazji warto pamiętać, że korzystną aurę dnia tworzą harmonijne aspekty planet (sekstyle i trygony, czasem również koniunkcje). Znając aurę danego dnia, możemy z wyprzedzeniem planować ważne dla nas decyzje. W książce został też oznaczony w specjalny sposób tzw. pusty bieg Księżyca. Uznaje się go za negatywne wydarzenie astrologiczne. Dlatego symbol „ost. aspekt v/c” wskazuje, że w tym dniu lepiej powstrzymać się od kluczowych działań. Dodatkowo korzystanie z AstroCalendarium powinny ułatwić obszerne charakterystyki aspektów planet i przyporządkowane im działania.

Tranzyty planet w 2022 roku – kiedy moc planet słabnie, a kiedy się wzmacnia

Planety, wędrując przez znaki Zodiaku, zwłaszcza w trakcie swoich ingresów, nabierają mocy lub słabną. Szczególnie ważna jest wędrówka Księżyca. Dla potrzeb tej publikacji zostały uwzględnione przede wszystkim tranzyty planet szybko wędrujących – Słońca, Księżyca, Merkurego, Wenus i Marsa. Są one istotnym elementem profesjonalnego horoskopu codziennego. Dysponując kompletem fachowych informacji, możesz być pewien, że otrzymujesz horoskop, który się sprawdzi.

Horoskop codzienny – przyjaciel, który zawsze służy dobrą radą

Wbrew pozorom astrologia i astropsychologia mają olbrzymi wpływ na naszą codzienność, a horoskop codzienny jest czymś więcej niż tylko formą rozrywki. Pozwala bowiem świadomie kierować swoim życiem i uodpornić się na kaprysy losu. Korzystając z horoskopu, który się sprawdza, zyskasz pewność siebie i pozbędziesz się wątpliwości, a twoje życie stanie się bardziej harmonijne.

Nie pozwól, żeby twoim życiem rządził przypadek!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ