Astrologia genesis

  • ISBN: 978-83-7377-276-2;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 456;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Starożytna „królowa nauk” i jej początki

Astrologia – „królowa nauk” starożytnych, które od zarania dziejów tworzyły wiedzę o Wszechświecie. Obecnie astrologia wykorzystywana jest głównie w rozumieniu wróżebnym do pozyskiwania wiedzy o losie człowieka oraz szukania odpowiedzi na ważne i mniej ważne pytania. Na jej podstawie stawia się różnego rodzaju horoskopy, takie jak horoskop urodzeniowy (natalny) czy horoskop partnerski, a także prognozy i przepowiednie astrologiczne. Jej początki, mimo upływu wielu setek tysięcy lat oraz rozwoju technologicznego, nadal są nieodkrytą tajemnicą. Czym tak naprawdę jest astrologia? W jaki sposób się narodziła i co wpłynęło na jej obecny kształt? Odpowiedzi na wiele z tych pytań znajdziesz w tej wyjątkowej publikacji.

Astrologiczny autorytet

Henryk Rekus, niekwestionowany ekspert w dziedzinie numerologii, wybitny znawca tematyki i autor bestsellerowych publikacji, które weszły do kanonu literatury ezoterycznej. W swojej książce „Astrologia. Genesis” objawia nam kosmiczną prawdę o świecie. Prawdę, która od zarania dziejów towarzyszy człowiekowi właśnie jako astrologia.

Astrologia wykorzystywana na co dzień

Jeśli myślisz sobie, że astrologia Cię nie dotyczy, bo nie korzystasz z horoskopów czy astrologicznych przepowiedni to głęboko się mylisz. Stosujesz ją w życiu codziennym i prawdopodobnie zupełnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. Stosowanie kalendarza to najprostszy przykład wykorzystywania wiedzy astrologicznej. Dni tygodnia, fazy Księżyca czy konstelacje przez które przechodzi ujawniają nasz związek ze Wszechświatem – zmiany rytmu dnia, samopoczucia, nasilenia lub osłabienia dolegliwości, pojawiające się myśli i przeżycia są na to najlepszym dowodem.

Podstawy astrologii

Rekus w swojej książce wprowadza nas w świat początków astrologii, opisuje jej rozwój w poszczególnych krajach i na wybranych kontynentach, odkrywa tajemnice znaków Zodiaku, ich znaczeń oraz symboli. Opowiada o horoskopie, działach astrologii, jej języku, symbolach planet, galaktykach, prawach przyrody, świadomości, skomplikowanym zawodzie astrologa, a także związku „królowej nauk” z Kościołem Katolickim. Umieszczone na końcu książki tablice astrologiczne oraz słownik pojęć niezwykle ułatwią przyswajanie nawet najtrudniejszych informacji. „Astrologia. Genesis” jest po prostu kompletnym kompendium wiedzy astrologicznej.

Poznaj początki astrologii

ZAPISZ SIĘ