Astrologia genesis

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-276-2;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 456;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Starożytna „królowa nauk” i jej początki

Astrologia – „królowa nauk” starożytnych, które od zarania dziejów tworzyły wiedzę o Wszechświecie. Obecnie astrologia wykorzystywana jest głównie w rozumieniu wróżebnym do pozyskiwania wiedzy o losie człowieka oraz szukania odpowiedzi na ważne i mniej ważne pytania. Na jej podstawie stawia się różnego rodzaju horoskopy, takie jak horoskop urodzeniowy (natalny) czy horoskop partnerski, a także prognozy i przepowiednie astrologiczne. Jej początki, mimo upływu wielu setek tysięcy lat oraz rozwoju technologicznego, nadal są nieodkrytą tajemnicą. Czym tak naprawdę jest astrologia? W jaki sposób się narodziła i co wpłynęło na jej obecny kształt? Odpowiedzi na wiele z tych pytań znajdziesz w tej wyjątkowej publikacji.

Astrologiczny autorytet

Henryk Rekus, niekwestionowany ekspert w dziedzinie numerologii, wybitny znawca tematyki i autor bestsellerowych publikacji, które weszły do kanonu literatury ezoterycznej. W swojej książce „Astrologia. Genesis” objawia nam kosmiczną prawdę o świecie. Prawdę, która od zarania dziejów towarzyszy człowiekowi właśnie jako astrologia.

Astrologia wykorzystywana na co dzień

Jeśli myślisz sobie, że astrologia Cię nie dotyczy, bo nie korzystasz z horoskopów czy astrologicznych przepowiedni to głęboko się mylisz. Stosujesz ją w życiu codziennym i prawdopodobnie zupełnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. Stosowanie kalendarza to najprostszy przykład wykorzystywania wiedzy astrologicznej. Dni tygodnia, fazy Księżyca czy konstelacje przez które przechodzi ujawniają nasz związek ze Wszechświatem – zmiany rytmu dnia, samopoczucia, nasilenia lub osłabienia dolegliwości, pojawiające się myśli i przeżycia są na to najlepszym dowodem.

Podstawy astrologii

Rekus w swojej książce wprowadza nas w świat początków astrologii, opisuje jej rozwój w poszczególnych krajach i na wybranych kontynentach, odkrywa tajemnice znaków Zodiaku, ich znaczeń oraz symboli. Opowiada o horoskopie, działach astrologii, jej języku, symbolach planet, galaktykach, prawach przyrody, świadomości, skomplikowanym zawodzie astrologa, a także związku „królowej nauk” z Kościołem Katolickim. Umieszczone na końcu książki tablice astrologiczne oraz słownik pojęć niezwykle ułatwią przyswajanie nawet najtrudniejszych informacji. „Astrologia. Genesis” jest po prostu kompletnym kompendium wiedzy astrologicznej.

Poznaj początki astrologii

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ