Astrologiczne tablice domów - Okładka książki

Astrologiczne tablice domów

  • ISBN: 978-83-8171-334-4;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 136;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: V - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Astrologiczne tablice domów i efemerydy planet – kluczowe narzędzia pracy astrologa

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że współczesny astrolog częściej niż w gwiazdy wpatruje się w… monitor komputera lub zagląda do specjalistycznych opracowań poświęconych astrologii lub astropsychologii. Nic dziwnego, skoro w trakcie obliczania horoskopu codziennego i urodzeniowego nie może obejść się bez astrologicznych tablic domów i efemeryd planet. To absolutnie niezbędne narzędzia pracy astrologa. Dlatego jeżeli zajmujesz się profesjonalnie astrologią czy astropsychologią lub dopiero marzysz o tym, by zodiak odkrył przed Tobą swoje tajemnice, ta książka koniecznie powinna trafić w Twoje ręce. Po jej lekturze będziesz wiedział, na czym polega wyznaczanie wierzchołków domów i obliczanie czasu gwiazdowego. Poza tym w jednym miejscu znajdziesz tablice astrologiczne potrzebne do określenia domów według wszystkich stosowanych współcześnie systemów domifikacji. Umożliwi Ci to samodzielne porównanie systemów domifikacji na profesjonalnym poziomie. W ten sposób nie tylko udoskonalisz swój warsztat zawodowy, ale też sprawisz, że sporządzanie horoskopu codziennego i urodzeniowego stanie się szybsze i łatwiejsze.

Jak korzystać z astrologicznych tablic domów?

Do profesjonalnego obliczania horoskopu codziennego lub urodzeniowego nieodzowne są astrologiczne tablice domów oraz efemerydy planet. Jak z nich korzystać? Niezależnie od wybranego systemu domifikacji do wyznaczania wierzchołków domów potrzebujesz momentu narodzin wyrażonego w miejscowym czasie gwiazdowym oraz szerokości geograficznej miejsca urodzenia. Wskazanie drugiej z tych wartości nie powinno nastręczyć zbyt wielu trudności. Jednak już w przypadku obliczania czasu gwiazdowego nie obejdzie się bez znajomości efemeryd planet. Jak to zrobić? Praktyczne wskazówki znajdziesz właśnie w tej książce. Podobnie jak przykłady obliczania czasu gwiazdowego, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy z horoskopem i zodiakiem.

Astrologiczne tablice domów pomogą Ci stworzyć profesjonalny horoskop codzienny i urodzeniowy

„Astrologiczne tablice domów” są – obok „Efemeryd planet” – szczególną pozycją na naszym rynku wydawniczym. O ich wyjątkowości przesądza przede wszystkim precyzja wyznaczania wierzchołków domów oraz różnorodność opisywanych systemów domifikacji. Do tej pory w Polsce nie wydano równie dokładnego i obszernego opracowania na ten temat. Nic dziwnego, że książka zyskała status niezbędnego narzędzia pracy astrologa lub adepta astropsychologii. Trudno obecnie wyobrazić sobie sporządzanie horoskopu bez korzystania z niej. Jej lektura pozwoli Ci zgłębić sekrety zodiaku i astrologii.

Odkryj wiedzę zapisaną w gwiazdach!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ