Efemerydy planet 1950-2050

  • ISBN: 978-83-8301-304-6;
  • Cena katalogowa: 149.90 zł;
  • Ilość stron: 632;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: VII - dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Efemerydy planet – skorzystaj z głównego narzędzia pracy każdego astrologa

Jeżeli zajmujesz się lub też pragniesz zajmować się astrologią bądź astropsychologią, ta książka musi znaleźć szczególne miejsce na Twojej półce. I nieważne, czy zawodowo już stawiasz horoskopy, obserwujesz układy planet i analizujesz znaki zodiaku, czy też dopiero wkraczasz na ścieżkę odkrywania tajemnic skrywanych przez niebo i zapisane w nim symbole. To jedyna tego typu pozycja dostępna na naszym rynku wydawniczym, która tak skrupulatnie opisuje układ ciał niebieskich w latach 1950-2050. Z książki tej dowiesz się, jak obliczyć horoskop i co mówią o Tobie planety. Dzięki niej będziesz potrafił w praktyce wyznaczać współrzędne położenia ciał niebieskich, stosując efemerydy planet, co jest podstawą np. horoskopu urodzeniowego. Przy okazji dowiesz się, jaką rolę w mechanice ruchu planet odgrywa czas i z jakimi problemami może się zetknąć w swojej pracy astrolog. W efekcie zwiększysz skuteczność swojego zawodowego warsztatu, a astrologia odkryje przed Tobą wszystkie swoje sekrety.

Czym są efemerydy planet i jak obliczyć horoskop przy ich pomocy

Efemerydy planet opisują przewidywane położenie ciał niebieskich na tle znaków zodiaku. Dlatego jeśli jesteś ciekaw, co mówią o Tobie planety, powinieneś z nich skorzystać. Podstawą są tu uprzednio dokonane obliczenia. Mają one postać tabel astronomicznych, które zawierają dane dotyczące codziennych pozycji Słońca, Księżyca i wszystkich planet Układu Słonecznego. Na ich podstawie sporządzisz precyzyjny i miarodajny horoskop codzienny oraz horoskop urodzeniowy. Kluczowa w astrologii i astropsychologii jest dokładność danych. Dlatego w „Efemerydach planet 1950-2050” pozycje Słońca podane zostały z dokładnością do jednej sekundy (!). Co więcej, zastosowano odstępy nie co 24 godziny, ale 12-godzinne. Gwarantuje to osiągnięcie bardzo wysokiej dokładności obliczeń i analizy zodiakalnych symboli, bez czego wyznaczenie precyzyjnego horoskopu urodzeniowego czy horoskopu codziennego byłoby niemożliwe.

Profesjonalna wiedza dla miłośników astrologii i astropsychologii

„Efemerydy planet 1950-2050” to publikacja przygotowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu przez profesjonalnych astrologów i wszystkich miłośników astrologii. Dlatego w książce znajdują się nie tylko pozycje planet względem znaków zodiaku, ale również Węzła Księżycowego. Do opisu pozycji stosuje się współrzędne ekliptyczne. Podana jest również deklinacja w równikowym układzie współrzędnych, co umożliwia uwzględnienie w horoskopie aspektów paraleli i kontrparaleli. Na uwagę zasługuje też wykaz aspektów. Godziny ich wystąpienia mają dokładność co do minuty. Cenną informacją jest też wyszczególnienie dokładnego momentu, w którym Księżyc osiąga poszczególne fazy. Profesjonalni astrolodzy docenią także precyzyjne informacje na temat nachylenia ekliptyki. Dzięki tym wszystkim danym sporządzenie horoskopu urodzeniowego czy horoskopu codziennego stanie się znacznie łatwiejsze.

Efemerydy planet – sposób na sporządzenie precyzyjnego horoskopu

W książce tej znajdziesz wszystkie dane dotyczące położenia planet na przestrzeni 100 lat (od 1950 do 2050 roku), które znajdują zastosowanie w profesjonalnej astrologii. Bez trudu wykorzystasz je w praktyce, np. podczas sporządzania horoskopu codziennego, horoskopu urodzeniowego lub analizy symboli zodiaku. Uniwersalność tej książki sprawia, że skorzystają z niej nie tylko entuzjaści astrologii czy astropsychologii, lecz również astronomii i dziedzin pokrewnych. Warto podkreślić, że są to pierwsze całkowicie polskie efemerydy planet. Precyzją obliczeń oraz kompletnością danych przewyższają one niejedno zagraniczne wydanie. Wciąż zastanawiasz się, jak obliczyć horoskop i co mówią o Tobie planety? Sięgnij więc po „Efemerydy planet 1950-2050”!

Efemerydy planet – klucz do Twojego horoskopu!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ