Horoskop chiński

Twój charakter i przyszłość według tradycyjnej mądrości Wschodu.

  • ISBN: 978-83-7377-729-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 424;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Horoskop chiński – jak szybko go odczytać?

Horoskop chiński to zbiór dwunastu znaków zodiaku zwierzęcego oraz pięciu żywiołów. Według Mądrości Wschodu, odzwierciedlają one Twoje zachowanie i usposobienie, a nawet cechy fizyczne ciała i aspekty duszy. Dzięki tej książce dowiesz się, jakie zwierzę z chińskiego zodiaku ma wpływ na Twoją osobowość. Zrozumiesz też, który z pięciu żywiołów – według astrologii – wpływa nie tylko na Twoje decyzje i relacje w związkach, ale nawet zdrowie, czy szczęście. Korzystając z chińskiej mądrości zawartej w tej książce, wykorzystasz cechy swojego zwierzęcego opiekuna, by śmiało podejmować decyzje dotyczące kariery, pieniędzy czy rozwoju osobistego. Stosując proste wskazówki, poznasz najlepszy czas i sposób na odniesienie sukcesu zawodowego, uniknięcie konfliktów czy problemów zdrowotnych.

Poznaj swój zwierzęcy znak zodiaku

Dzięki temu, że informacje zostały przedstawione w postaci tabeli, bez najmniejszych trudności odnajdziesz swój zwierzęcy znak zodiaku. Szybko dowiesz się, czy jesteś inteligentnym Szczurem, charyzmatycznym Tygrysem czy też niezależnym Koniem. Dokładne opisy cech danego znaku, dotyczące kobiet i mężczyzn, pomogą Ci zrozumieć Twoje mocne i słabe strony, podejście do życia oraz wrodzone umiejętności. Wykorzystując te bezcenne informacje, wybierzesz najlepszą drogę do osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym i zdobycia finansowej stabilności. Horoskop chiński wskaże Ci też najlepszy czas na inwestycję pieniędzy i podpowie, kiedy oszczędzać, by uniknąć finansowych kłopotów.

Mądrość Chińska – poznaj swojego Towarzysza drogi

Autor, niekwestionowany ekspert w dziedzinie astrologii, wyjaśnia, że na Twój znak zodiaku dodatkowo wpływa godzina narodzin i żywioły natury. Korzystając z przejrzystych tabel z łatwością znajdziesz te informacje. W ten sposób uzyskasz najpełniejszy z możliwych obraz swojej osobowości. Dzięki tym informacjom bez trudu znajdziesz partnera, z którym zbudujesz udany związek prywatny czy relacje zawodowe. Co więcej, dowiesz się, które narządy, np. żołądek czy pęcherz, wymagają Twojej szczególnej troski, by uniknąć chorób. Dzięki poradom zawartym w książce z łatwością odczytasz horoskop chiński swój i swoich bliskich.

Szybki i dokładny sposób na poznanie Twojego chińskiego znaku zodiaku

Dzięki Mądrości Wschodu zawartej w tej książce w szybki i łatwy sposób:

– poznasz swój chiński znak zodiaku,
– odkryjesz tajniki swojego charakteru,
– poznasz Twoje mocne i słabe strony,
– odsłonisz swoją przyszłość i wydarzenia, które będą miały szczególny wpływ na Twoje życie,
– nauczysz się przewidywać problemy związane ze zdrowiem, karierą i pieniędzmi,
– dowiesz się z kim zbudujesz szczęśliwy związek, a z kim nie wchodzić w głębsze relacje
– w oparciu o swoją datę urodzin wybierzesz najlepszy czas na dokonywanie zmian, podpisanie strategicznych umów czy wyznaczenie daty operacji.

Horoskop chiński odczytaj swoją przyszłość!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ