Numerologia interpretacje numerologiczne

  • ISBN: 978-83-7377-281-6;
  • Cena katalogowa: 68.00 zł;
  • Ilość stron: 392;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Interpretacje numerologiczne – poznaj znaczenie magii liczb

Numerologia i astrologia dają Ci skuteczne narzędzia, dzięki którym możesz przewidzieć przyszłe wydarzenia. W świecie, który ciągle się zmienia ta ceniona, pradawna sztuka oparta na ścisłych wyliczeniach daje poczucie stabilności i kontroli. Matematyczne kalkulacje oraz wiedza astrologiczna precyzyjnie określą cechy osobowości a także pomogą przewidzieć Twoje sukcesy i porażki. Interpretacje numerologiczne mogą Ci się wydawać ogromnie skomplikowane jednak ta publikacja w jasny sposób wyjaśni reguły i techniki numerologiczne. Dzięki temu szybko odczytasz symboliczne znaczenie swojej daty urodzenia i poznasz najkorzystniejsze dni na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji.

Którą liczbą jesteś? – numerologia odkryje tajemnicę Twojej daty urodzenia

Z pomocą tej książki wykorzystasz reguły i techniki numerologiczne aby stworzyć własny portret numerologiczny. Sam łatwo wykonasz interpretacje numerologiczne i odkryjesz symbolikę liczb w poszczególnych latach Twojego życia. Sprawdzisz, na jakie choroby podatny jest Twój typ liczbowy i jakie znaczenie mają liczby w medycynie. Dowiesz się, jaki partner jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni porównując swój portret numerologiczny z portretem potencjalnej miłości. Odkryjesz dlaczego liczba trzynaście wcale nie musi oznaczać pecha, lecz duchową wolność i skuteczną realizację marzeń czy planów.

Interpretacje numerologiczne pomogą Ci odnieść sukces w biznesie

Autor zdradza jak wykorzystać wiedzę o symbolicznym znaczeniu liczb w życiu zawodowym. Poszukujesz pracy i nie wiesz czy powinieneś wybrać tę lub inną firmę? Dzięki interpretacji numerologicznej nazwy firmy lub potencjalnego pracodawcy, dowiesz się czy pisany jest Ci zawodowy sukces w wybranej instytucji. Chcąc założyć własny biznes dobrze jest skorzystać z magii liczb. W ten sposób wybierzesz najodpowiedniejszą datę i nazwę dla własnej inwestycji i zapewnisz sobie przychylność wszechświata.

Numerologia odkryj tajemnice współczesnego świata

Książka Autora różni się od innych książek o podobnej tematyce tym, że porusza również zagadnienia związane z funkcjonowaniem świata wokół Ciebie. Autor w praktyczny sposób przedstawia interpretacje numerologiczne tworząc portrety dla wybranych postaci ze świata sportu, sztuki czy polityki. Co ciekawe i wyjątkowe, szczegółowo analizuje także portret Polski i jej dziejów na przełomie lat. Ujawnia też jak wykorzystać interpretacje numerologiczne w prognozowaniu sportowym.

Poznaj znaczenie liczb i odkryj swoje przeznaczenie!

ZAPISZ SIĘ