Numerologia systemy numerologiczne - Okładka książki

Numerologia systemy numerologiczne

  • ISBN: 978-83-7377-313-4*;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 17,6 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Numerologia – fascynująca nauka znana już od starożytności

Podaj swoją datę urodzenia, a dowiesz się, co cię czeka w przyszłości. Czy będziesz wiódł spokojne i pełne szczęścia życie, czy odniesiesz sukces. Chińczycy wiedzieli, jak ważna jest data urodzenia, by móc określić los człowieka, a Hindusi na numerologii oparli swoją religię. Doskonałą skarbnicą wiedzy w dziedzinach, takich jak numerologia i astrologia, są starożytne cywilizacje. Od zarania dziejów wiedziały bowiem, że drogę człowieka wyznaczają liczby i ich znaczenie w oparciu o układ gwiazd. Ty także możesz poznać swoją przyszłość dzięki systemom numerologicznym. Otrzymać swój portret numerologiczny i motywację, aby dowiedzieć się więcej o niesamowitym znaczeniu liczb i jaki one mają wpływ na osobisty rozwój każdego człowieka.

Data urodzenia – klucz do odczytania twojego charakteru

W jaki sposób wiedza starożytnych cywilizacji wpływa na twój portret numerologiczny? Jak wykorzystywać systemy numerologiczne? Dowiesz się tego – i jeszcze więcej – z książki Autora, który jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie astrologii, numerologii i astropsychologii. Dzięki tej publikacji poznasz charakterystykę i znaczenie liczb oraz cechy charakteru przypisane ci w dniu urodzin. Dowiesz się, jakie są różnice pomiędzy symbolami i astrologią, numerologią zachodnią a chińską. A także czym są i jakie mają znaczenie Gradienty. Zrozumiesz, jakie zależności panują pomiędzy poszczególnymi żywiołami, planetami, a także jakie zmysły i organy w organizmie człowieka im odpowiadają.

Horoskopy starożytnych cywilizacji w jednym tomie

W tej obszernej publikacji zostały zawarte horoskopy starożytnych cywilizacji, m.in. Majów, Azteków, Inków czy Indian Navajo. Pomogą ci one odczytać to, na jaki okres przypada twoja data urodzenia, a także jaki odpowiada mu symbol, znak czy zwierzę. Ponadto Autor szczegółowo opisał ich cechy charakteru i osobowości. To nie wszystko! Sprawdzisz, jaki minerał jest przypisany do twojego miesiąca urodzenia w roku Majów. Od dziś możesz nosić go zawsze przy sobie i traktować jako swój talizman. To tylko kilka z wielu przykładów praktycznych informacji, jakie możesz uzyskać z tej niezwykłej publikacji. Wiedza, którą posiądziesz dzięki tej książce niewątpliwie będzie twoją motywacją do pogłębiania rozwoju osobistego. A to pomoże ci odnieść sukces w życiu zawodowym, życie codzienne uczyni pełniejszym szczęścia.

Numerologia – skorzystaj z porad i doświadczenia Autora

Książka Henryka Rekusa pozwala głęboko spojrzeć w przeszłość i zrozumieć dlaczego Majowie, Aztekowie i Inkowie tak wielką wagę przywiązywali do numerologii i astrologii. Numerologia w ujęciu Autora to pakiet ogromnej wiedzy o tym, jak można korzystać z liczb, aby uzupełnić wizerunek człowieka o precyzyjne dane na temat jego charakteru i losu. Dla numerologa ta wiedza jest ważnym czynnikiem w codziennej interpretacji numerologicznej. Pozwala doskonalić warsztat pracy. Dodatkowym atutem tej publikacji jest prosty, przejrzysty język, który pomaga z łatwością zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia.

Numerologia – klucz do poznania siebie

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ