Podręcznik astrologii. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim horoskopie

  • ISBN: 978-83-7377-859-7;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Katarzyna Masłowska
0
0

Czym właściwie jest astrologia?

Astrologia to metoda przepowiadania przyszłości, którą doskonalono i stosowano przez całe tysiąclecia. Możesz z niej skorzystać, aby lepiej zrozumieć zarówno własne życie, jak i udzielić wsparcia innym osobom. Chwila narodzin charakteryzowała się unikalnym układem planet i kosmicznych sił, które nie tylko zdeterminowały u Ciebie pewne cechy, ale i wpływają na Ciebie w każdej sekundzie życia. Warto jest je poznać i nauczyć się płynąć z prądem kosmicznych energii.

Cenne informacje zaklęte w planetach!

Dzięki bezpłatnemu, spersonalizowanemu wykresowi dostępnemu online dla każdego czytelnika, ta książka pomoże Ci zrozumieć coś więcej niż tylko swój znak słoneczny. Poznasz także inne planety w swoim horoskopie i rolę, jaką odgrywają. Dowiesz się wszystkiego o swoim ważnym znaku księżycowym i ascendentach. Nauczysz się także wyciągać cenne informacje ze związanej z miłością Wenus czy Marsa, będącego planetą utożsamianą z seksem. Poznasz pojęcia takie jak stopnie, aspekty, orbity, retrogradacje planet czy węzły księżycowe.

Praktyczne zastosowanie astrologii

Odkryjesz liczne sposoby w jakie astrologia może Tobie pomóc. Będziesz samodzielnie odczytywać swój wykres horoskopowy i go zrozumiesz. Poznasz swoje wrodzone talenty i słabsze strony. Nauczysz się używać astrologii do podejmowania ważnych decyzji i radzenia sobie z kluczowymi wydarzeniami. Będziesz w stanie przewidzieć koleje losu w życiu, zarówno swoim, jak i innych osób. Nauczysz się być lepszym rodzicem, przyjacielem i pracownikiem poprzez poznanie horoskopu osób z Twojego otoczenia.

Skorzystaj z wiedzy cenionego astrologa

Jeśli masz poznać astrologię, koniecznie zasięgnij informacji z publikacji kogoś, kto ten temat poznał na wylot. Taką osobą jest bez wątpienia Yasmin Boland, która rozpoczęła swoją karierę jako niezależna dziennikarka, zafascynowana pisaniem oraz astrologią. Na skutek różnych kosmicznych splotów wydarzeń, pasja ta zmieniła się w jej zawód, a sama Yasmin stała się jedną z najpopularniejszych na świecie autorek zajmujących się oddziaływaniami kosmosu, która może poszczycić się publikacjami w różnych międzynarodowych czasopismach.

Klucz do sukcesu tkwi w gwiazdach!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ