Podręcznik astrologii

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim horoskopie

  • ISBN: 978-83-8301-377-0;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Czym jest astrologia? Podręcznik astrologii wskaże Ci drogę do miłości, radości i bogactwa

Astrologia to metoda przepowiadania przyszłości, którą doskonalono i stosowano przez całe tysiąclecia. Możesz z niej skorzystać, aby lepiej zrozumieć zarówno własne życie, jak i udzielić wsparcia innym osobom. Astropsychologia pomoże Ci stworzyć własny horoskop urodzeniowy, poznać znaki Zodiaku oraz właściwie interpretować układy planet i Księżyca. Chwila narodzin charakteryzowała się unikalnym układem planet i kosmicznych sił, które nie tylko zdeterminowały u Ciebie pewne cechy, ale i wpływają na Ciebie w każdej sekundzie życia. Warto jest je poznać i nauczyć się płynąć z prądem kosmicznych energii, osiągać radość, bogactwo, pieniądze i szczęście. Planety, Zodiak, domy i aspekty nie będą miały przed Tobą tajemnic. Ten podręcznik astrologii sprawi, że dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o kosmogramie urodzeniowym.

Cenne informacje zaklęte w planetach! Stwórz własny kosmogram urodzeniowy

Dzięki bezpłatnemu, spersonalizowanemu wykresowi dostępnemu online dla każdego czytelnika, ta książka pomoże Ci zrozumieć coś więcej niż tylko swój znak słoneczny. Poznasz także inne planety w swoim horoskopie i rolę, jaką odgrywają. Dowiesz się wszystkiego o swoim ważnym znaku księżycowym i ascendentach. Nauczysz się także wyciągać cenne informacje ze związanej z miłością Wenus czy Marsa, będącego planetą utożsamianą z seksem i czerpaniem z niego radości. Poznasz pojęcia takie jak stopnie, aspekty, orbity, retrogradacje planet czy węzły księżycowe.

Podręcznik astrologii. Poznaj horoskop urodzeniowy i dowiedz się, kiedy masz idealny czas na pieniądze czy miłość

Odkryjesz liczne sposoby, w jakie astrolopsychologia może Ci pomóc. Będziesz samodzielnie odczytywać swój wykres horoskopowy i go zrozumiesz. Poznasz swoje wrodzone talenty i słabsze strony. Nauczysz się używać astrologii do podejmowania ważnych decyzji i radzenia sobie z kluczowymi wydarzeniami. Będziesz w stanie przewidzieć koleje losu w życiu, zarówno swoim, jak i innych osób. Nauczysz się być lepszym rodzicem, przyjacielem i pracownikiem poprzez poznanie horoskopu osób z Twojego otoczenia. Wzmocnisz motywację do pracy i zarabiania pieniędzy.

Skorzystaj z wiedzy cenionego astrologa i sam określ, kiedy spotka Cię szczęście

Jeśli masz poznać astrologię i astropsychologię, koniecznie zasięgnij informacji z publikacji kogoś, kto ten temat poznał na wylot. Taką osobą jest bez wątpienia Yasmin Boland, która rozpoczęła swoją karierę jako niezależna dziennikarka, zafascynowana pisaniem oraz astrologią. Na skutek różnych kosmicznych splotów wydarzeń, pasja ta zmieniła się w jej zawód, a sama Yasmin stała się jedną z najpopularniejszych na świecie autorek zajmujących się oddziaływaniami kosmosu, która może poszczycić się publikacjami w różnych międzynarodowych czasopismach. Ty też możesz znaleźć w sobie motywację do przepowiadania przyszłości poprzez wykorzystanie Zodiaku i tworzenie horoskopu urodzeniowego. Ten podręcznik astrologii skutecznie ci to umożliwi.

Klucz do sukcesu, bogactwa, pieniędzy i szczęścia tkwi w gwiazdach!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ