Przesłanie Chirona

  • ISBN: 978-83-86737-22-2;
  • Cena katalogowa: 37.40 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 1997;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Jaki wpływ ma Chiron na Twój znak zodiaku

Książka oparta jest na podstawowej zasadzie astrologii, cytowanej przez Autora – „jak na górze, tak na dole”. Wyjaśnia ona, że rozwój astrologii powinien uwzględniać odkrycia nowych planet i gwiazd, by w pełni odzwierciedlać mikrokosmos, jakim jest człowiek. Odkrycie w 1977 roku nowej planety nazwanej Chironem zostało entuzjastycznie przyjęte zarówno przez astronomów, jak i astrologów. Uznano je za symbol Nowej Ery, skok ewolucyjny i źródło ważnych przemian społecznych. Dzięki publikacji Piotra Piotrowskiego, doświadczonego astrologa i filozofa, zrozumiesz znaczenie odkrycia Chirona dla astrologów, rozwoju psychologii transpersonalnej, ale i indywidualnego rozwoju człowieka. Co ważniejsze, dowiesz się, jaki wpływ wywiera Chiron na Twój horoskop codzienny i znak zodiaku.

Możesz uwolnić się od własnych ograniczeń

Chiron jest Centaurem, pół kometą i pół planetoidą, krążącą na peryferiach naszego Układu Słonecznego. Oddziałuje on niezwykle silnie na pozostałe ciała niebieskie. Symbolicznie jego odkrycie jest tłumaczone jako przesłanie boskiej miłości, wskazanie sposobu na uwolnienie się z własnych ograniczeń. Dzięki temu zrozumiesz, jak jego położenie na niebie wpływa na Ciebie, Twoje decyzje i zmiany zachodzące w Twojej sytuacji życiowej.

Skorzystaj z uzdrawiającej mocy Chirona

Według wskazań astrologii medycznej, Chiron opiekuje się podwzgórzem, utrzymującym homeostazę, tj. równowagę wewnętrzną organizmu. Jeśli borykasz się z dolegliwościami zdrowotnymi, analiza położenia Chirona jako Centaura Uzdrowiciela pomoże Ci dobrać odpowiednie metody uzdrawiania. Zrozumiesz również, jak położenie Chirona wpływa na fazy snu i jak wykorzystać jego wpływ na regenerację organizmu. Z kolei uwzględniając jego położenie w kosmogramie oraz korzystając z astroterapii, dotrzesz do zapomnianych traum, uzdrowisz je i rozwiniesz swój wewnętrzny potencjał.

Chiron wskaże Ci najlepszą drogę rozwoju duchowego

Dzięki książce dowiesz się, jak obecność Chirona w Twoim znaku zodiaku manifestuje się w Twoim charakterze czy podejściu do życia. Co więcej, zrozumiesz, kiedy najlepiej podejmować decyzję o zmianach w życiu prywatnym czy zawodowym. Położenie Chirona wyjaśni również relacje w związku partnerskim i wskaże, jak związek będzie się rozwijał. Aby podkreślić siłę wpływu tego ciała niebieskiego na życie i osobowość, Autor przytacza analizę horoskopów znanych osobistości, takich jak Jimiego Morrisona, Robbiego Williamsa czy Oprah Winfrey.

Odkryj uzdrawiającą moc Chirona.

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ