Znaki Zodiaku i ich władcy

  • ISBN: 978-83-7377-088-1;
  • Cena katalogowa: 19.80 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2004;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Gwiazdy Twoim doradcą

Od wieków ludzie upatrywali w gwiazdach odpowiedzi na swoje pytania. Z astrologii korzystali kapłani, architekci, a nawet starożytni lekarze, którzy w stawianiu diagnozy brali pod uwagę horoskop pacjenta, wyliczany na podstawie daty jego urodzenia (tzw. horoskop urodzeniowy) i przynależności do danego znaku zodiaku. Astrologia, to nie tylko nauka, to również szczególny sposób patrzenia na świat i na to, co dzieje się wokół. Astrolog bowiem widzi w świecie co innego niż większość ludzi: rozmaite zjawiska, na pozór niepowiązane, w jego oczach układają się w jedną spójną całość, tworząc sieć symbolicznych równoważników i prawdziwą mapę nowego świata.

Czerp wiedzę od najlepszych

Wojciech Jóźwiak, doświadczony astrolog i tarocista, a także instruktor kursów oraz warsztatów szamańskich wprowadzi Cię w fascynujący świat znaków zodiaku i ich władców – planet. W swojej książce „Znaki zodiaku i ich władcy” spisał uwagi, wynikające z jego długich przemyśleń i wieloletniej astrologicznej praktyki. Zarówno profesjonaliści, jak i początkujący znajdą tu nowe informacje o tak starej dziedzinie, jaką jest astrologia i spojrzą na swój horoskop w nowym świetle.

Przewodnik po symbolice znaków zodiaku

Ten wspaniały przewodnik w sposób bardzo dokładny opisuje symbolikę znaków zodiaku i planet, które są ich władcami. Każdy z nich został szczegółowo przeanalizowany: ukazuje nasz charakter, uzdolnienia, możliwości, upodobania, skłonności – wszystko, co ma bezpośredni wpływ na nasze życie. Pozwala lepiej poznać i zrozumieć nie tylko nas samych, ale również naszych przyjaciół i partnerów. W książce znajdziemy również podstawowe informacje o gwiazdozbiorach, Zodiaku w kartach Tarota, a miłośnicy ciekawostek odkryją liczne odniesienia np. do literatury (Jacek Soplica jest typowym Strzelcem), legend czy architektury.
Co odróżnia tą książkę od innych? To, że wiedza w niej zawarta ułatwia spojrzenie na swój horoskop w sposób zupełnie nowy, odkrywczy i umożliwia wykorzystanie go w praktyce w wielu dziedzinach. Pozwala poprawić relacje z bliskimi, znaleźć najlepsze rozwiązanie, wybrać odpowiedniego partnera, zrealizować marzenia i umiejętnie wykorzystać swój potencjał. Dzięki umiejętnej interpretacji horoskopu możesz pewniej kroczyć przez życie!

Odkryj prawdziwe oblicze Twojego zodiaku

ZAPISZ SIĘ