Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

  • ISBN: 978-83-7377-388-2;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17 x 24.5;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  Monika Muszyńska
  0
  0

  Jakie cechy osobowości można wyczytać z twarzy i dłoni?

  Zanim człowiek nauczył się zapisywać swoje myśli, emocje, uczucia i czyny, komunikował się z otoczeniem poprzez gesty i mimikę. Jednocześnie bacznie obserwował swojego rozmówcę. Twarz jest pewnego rodzaju mapą naszej osobowości. Odczytując ją, idziemy drogą poznania charakteru rozmówcy. Z twarzy człowieka można czytać jak z otwartej księgi. To na niej zapisane są nasze możliwości, predyspozycje i to, co nas będzie hamowało i utrudniało nam życie. Jak to wykorzystamy w poruszaniu się po naszej drodze, będzie zależało wyłącznie od nas. Kiedy już przyjrzymy się twarzy, warto też zwrócić uwagę na dłonie. Czytanie z dłoni to wielka umiejętność. Ponieważ każdy z nas intuicyjnie, podświadomie „czyta” drugą osobę warto wiedzieć jak to robić poprawnie. Rysy, kształt nosa, oczu oraz linie na dłoni i wygląd dłoni mówią wiele o człowieku. Na dodatek twarz i dłonie ciągle się zmieniają, dlatego zawsze można odnaleźć w nich coś nowego.

  Naucz się odczytywać charakter i osobowość człowieka

  Ta książka to skarbnica wiedzy na temat fizjonomiki i chirologii. Fizjonomika podaje odpowiednie metody i określenia pozwalające rozpoznać właściwości umysłowe i charakterologiczne rozmówcy, które są widoczne na twarzy w jego rysach, kształcie i elementach, takich jak np. oczy, nos, usta, broda. To właśnie twarz i dłonie zawsze widzimy w pierwszym kontakcie z drugim człowiekiem. Z takiej obserwacji możemy wyczytać, np. jakie mogą być cechy charakteru danej osoby. Tak dużo możemy zobaczyć, nawet informacje o stanie zdrowia. Publikacja ta to również wynik połączenia pasji i profesjonalizmu autorów, od których każdy nauczy się lub podszkoli umiejętność „czytania” drugiego człowieka. A jest to umiejętność bardzo przydatna. Pozwala na rozwój duchowy, poznanie charakteru, cech osobowości, priorytetów życiowych naszych przyjaciół, bliskich, współpracowników, a nawet nas samych. Posiadając taką wiedzę możemy pomóc sobie w kontaktach międzyludzkich, a także odnaleźć wskazówki do rozwiązania problemów życiowych.

  Dlaczego spotykając kogoś, w pierwszej kolejności zwracasz uwagę na twarz?

  W publikacji oprócz licznych przykładów popartych zdjęciami znajdziesz także interpretację analiz twarzy i dłoni różnych osób oraz dowiesz się o zależnościach między tymi elementami ludzkiego ciała. Twarz i dłonie to prawdziwa mapa osobowości, którą naprawdę warto wiedzieć jak czytać. Ponadto książka jest przewodnikiem po drodze poznania fizjonomiki, która ma na celu wskazać najwłaściwszy kierunek, w jakim ma podążać dana osoba, aby mogła się zrealizować. Znając jej podstawy, możemy pomóc sobie w kontaktach międzyludzkich, a innym wskazać najkorzystniejsze dla nich drogi.

  Twarz jest mapą osobowości, a dłonie to otwarta księga, z której warto umieć czytać.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ