Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

  • ISBN: 978-83-7377-388-2;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17 x 24.5;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  Paweł Uklejski
  0
  0

  Czy charakter wpływa na rysy twarzy?

  Spotykając nową osobę bacznie obserwujesz twarz, wyraz oczu i grymas ust. Następnie taksujesz sylwetkę, ułożenie i wygląd dłoni. Nieświadomie korzystasz z parapsychologicznych technik fizjonomiki i chirologii. Nauki te opierają się na założeniu, że rysy twarzy, np. asymetria brody i dłoni odzwierciedlają predyspozycje umysłowe i cechy charakteru człowieka. W tym kompletnym podręczniku znajdziesz instrukcje, które pozwolą rozwinąć Ci te naturalne umiejętności i odczytać tajniki osobowości wypisane na twarzy. Możesz wkroczyć na wyższy poziom rozwoju duchowego, zbudować szczęście, spełnić marzenia odczytując emocje i tajemnice wypisane na twarzy.

  Jakie cechy charakteru można wyczytać z rysów twarzy i dłoni?

  Książka jest kompletnym przewodnikiem po zasadach i technikach stosowania fizjonomiki i chirologii. Fizjonomika określa metody pozwalające rozpoznać właściwości umysłowe i stan emocji rozmówcy, które są widoczne w rysach i kształcie oczu, nosa, ust, brody i czoła. Dowiesz się, że rysy lewej strony twarzy określają intymną część życia, zaś prawa stosunki z otoczeniem poza domem, np. w pracy. Zatem opuszczony kącik lewego oka czy ust i zapadły policzek mogą wskazywać na kłopoty w relacji z partnerem. Natomiast promieniująca prawa strona, z pełnym policzkiem i uniesioną brwią sugeruje powodzenie i sukces w pracy.

  Chirologia – prawda jest w twoich rękach

  Dosłownie. W drugiej części przewodnik skupia się na chirologii, która pozwala pogłębić wiedzę o osobowości i psychice człowieka. Może zaciekawi cię fakt, że naskórek powstaje z tego samego listka zarodkowego co ośrodkowy układ nerwowy! Dlatego też układ linii na wewnętrznej części dłoni, kształt rąk i palców skrywają informacje o psychice i osobowości. Dłonie o długich i smukłych placach mogą oznaczać osobę o silnej osobowości z tendencją do wypowiadania ostrych osądów. A co jeszcze bardziej fascynujące to fakt, że liczba zakończeń nerwowych na dłoniach odpowiada liczbie zakończeń astralnych. Oznacza to, że ludzie o wysokim stopniu rozwoju duchowego mogą, poprzez dłonie, emanować swoją energią uzdrawiając różne dolegliwości.

  Zastosuj zasady fizjonomiki i chirologii w praktyce

  Umiejętność odczytywania cech charakteru, emocji i predyspozycji umysłowych z rysów twarzy oraz wyglądu dłoni jest skutecznym parapsychologicznym narzędziem dla terapeutów, doradców i mediatorów, czy rekruterów. Fizjonomika i chirologia ułatwiają też pracę w kryminologii, czy przedsiębiorcom w trakcie negocjacji. Tobie pomogą lepiej zrozumieć własne potrzeby i sposoby ich realizacji. Wskażą najodpowiedniejszego partnera oraz drogę do wspólnego szczęścia. Jak rozwinąć te umiejętności? Książka oprócz szczegółowych opisów zarysów oczu, nosa, brodu, uszu i oczu i budowy dłoni, wyjaśnia też zależności między tymi elementami. Znajdziesz tu także interpretację analiz twarzy i dłoni różnych osób poparte zdjęciami. Twarz i dłonie to prawdziwa mapa osobowości, którą trzeba nauczyć się czytać. Wskaże Ci ona osoby godne zaufania jak i te których powinno się unikać oraz sposoby na nawiązanie udanych relacji. Znając założenia fizjonomiki i chirologii możesz pomóc sobie w kontaktach międzyludzkich, pogłębić rozwój duchowy, a innym wskazać najkorzystniejsze dla nich sposoby realizacji marzeń.

  Twarz jest mapą cech osobowości, a dłonie to otwarta księga, z której warto umieć czytać

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   ZAPISZ SIĘ