Chirologia dłoń bez tajemnic - Okładka książki

Chirologia dłoń bez tajemnic

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-86737-90-5;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 1999;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Jak interpretować linię życia i nie tylko

Chcesz wiedzieć, co mówi o Tobie linia życia? W tym podręczniku odnajdziesz satysfakcjonującą odpowiedź. Choć wróżenie z dłoni wydaje się na pozór skomplikowane, z odpowiednia instrukcją można nawet przepowiedzieć przyszłość danej osoby – na przykład możliwość nagłej śmierci. Autorka omawia poszczególne układy linii i ich znaczenie. Dzięki temu dowiesz się, co oznacza przerywana linia życia, na co wskazuje połączona linia głowy i serca czy linia głowy połączona z linią życia. Z tych narzędzi diagnostycznych mogą skorzystać również otwarci na wiedzę niekonwencjonalna psychologowie i terapeuci.

Inny wymiar horoskopu

W momencie narodzin człowiek otrzymuje z kosmosu kod energetyczny, z którego może korzystać przez całe życie. Aby w pełni go wykorzystać, musimy jednak odnaleźć odpowiedni klucz, którym w tym wypadku są trzy nauki dywinacyjne: numerologia, astrologia i chirologia. Wróżenie z dłoni stanowi doskonałe uzupełnienie diagnozy numerologicznej i astrologicznej. Pierwsza z nich ukazuje rzeczywistość energetyczną, w której żyjemy, a druga wskazuje wyłącznie potencjał energetyczny człowieka. Dopiero z pomocą chirologii uda Ci się zrozumieć, jak w pełni wykorzystać ów potencjał w życiu.

Nowość na rynku

Oto pierwszy w Polsce podręcznik, który ukazuje prawdziwe oblicze chirologii. Wróżyć możemy nie tylko z kart czy Tarota, ale również z własnej dłoni. Książka ta to doskonałe narzędzie diagnozy osobowości człowieka dla wszystkich, którzy pragną używać do tego metod niekonwencjonalnych nie korzystając przy tym z kart Tarota czy kart anielskich. Zawiera przejrzyste rysunki, dzięki którym nawet amator będzie w stanie wykonać odpowiedni odczyt i go zinterpretować. Zaawansowani praktycy chirologii również znajdą tutaj coś dla siebie – przede wszystkim ugruntują wiedzę i zyskają niezawodny, szczegółowo opracowany przewodnik po wszystkich istotnych częściach dłoni.

Poznaj wszystkie tajniki chirologii

  • nakład wyczerpany

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ