Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

  • ISBN: 978-83-8171-447-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 10 x 14;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Jak umiejętność jasnowidzenia wpływa na pracę z Tarotem ?

Tarot to zestaw niezwykłych kart, których symbole odnoszą się do cech charakteru człowieka i wszystkich aspektów ludzkiego życia. Zawarta w nich tajemna wiedza od wieków była wykorzystywana by rozwiązać trudności, podejmować decyzje, czy spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy. Jednak do pracy z Tarotem i prawidłowego odczytywania wróżb z kart potrzebna jest nie tylko znajomość symboli czy układów, ale przede wszystkim otwarty umysł. Dzięki unikalnym wskazówkom i sprawdzonym technikom zawartym w książce rozbudzisz w sobie intuicję oraz umiejętności jasnowidzenia. Otwierając umysł na to co nieznane pobudzisz własny szósty zmysł zagłuszony przez chaos współczesnego życia. Co pozwoli Ci nie tylko trafniej zinterpretować układy kart, ale też uzyskać dokładniejsze odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

Najlepszy podręcznik do pracy z Tarotem

Dzięki podręcznikowi, stworzonemu przez doświadczonego parapsychologa i doradcę rozwoju osobistego, Piotra Gońciarza poznasz techniki i ćwiczenia odczytu symboli i układów kart Tarota. Dowiesz się czym się kierować przy wyborze talii kart Tarota. A proste instrukcje i wskazówki nauczą Cię krok po kroku, odczytywać wróżby z kart. Poznasz też znaczenie kart Arkan Wielkich i Małych oraz różnorakie układy odnoszące się do trudnych życiowych sytuacji.

Jak zadawać pytania by karty Tarota wskazały odpowiedź?

Przede wszystkim nauczysz się prawidłowo stawiać pytania, tak, by karty Tarota mogły udzielić właściwych wskazówek i odpowiedzi. Ponieważ Tarot udziela konkretnych odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie, a ogólnych odpowiedzi na pytania ogólne. Jednak co najważniejsze, dzięki skutecznym metodom rozwiniesz umiejętność jasnowidzenia i zaufasz swojemu szóstemu zmysłowi. Ponieważ, jak wyjaśnia Autor, współcześnie rola tarocisty to również rola terapeuty. A rozwinięcie czucia wewnętrznego i wrażliwości pozwala spojrzeć na życie i codzienne wyzwania z zupełnie nowej perspektywy.

Skutecznie rozwiń umiejętność jasnowidzenia

W końcu poznasz skuteczne możliwości samodoskonalenia i rozwoju osobistego, jakie daje praca z Tarotem. Stosując sprawdzone praktyki i ćwiczenia znajdziesz drogę do własnej intuicji i podświadomości, a także, nauczysz się odbierać subtelne znaki przez swój szósty zmysł. Wtedy bez problemu uzyskasz wskazówki do rozwiązania każdej życiowej sytuacji. Nauczysz się rytuałów, które pozwolą Ci wyciszyć emocje i osiągnąć wewnętrzną harmonię. W ten sposób rozwiniesz w sobie samokontrolę oraz umiejętność jasnowidzenia. Gdyż nadmiar uczuć nie może zakłócać trafności odczytu. To z kolei zaowocuje dokładniejszymi wróżbami i trafniejszymi życiowymi decyzjami.

Poznaj swoją przyszłość dzięki umiejętności jasnowidzenia i kartom Tarota!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ