Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota
  • ISBN: 978-83-7377-416-2;
  • Cena katalogowa: 19.10 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
  Patrycja Buraczewska
  Patrycja Buraczewska
  0

  Poradnik do pracy z Tarotem

  Czy naszym życiem kieruje ślepy los, czy wolna wola? To pytanie zadajemy sobie często w sytuacjach, kiedy dotykają nas różne trudności życiowe. Szukamy wtedy rozwiązań, chcemy poznać odpowiedzi, by dowiedzieć się, jak zakończy się niepożądana sytuacja. Wówczas z pomocą mogą przyjść różne techniki wróżebne, a wśród nich Tarot, który jest jednocześnie narzędziem przepowiadania przyszłości jak i doskonałym instrumentem diagnostycznym, pokazującym sprawy z innej perspektywy. O odpowiedzialnej roli współczesnego tarocisty, który już nie tylko prognozuje, interpretuje, analizuje i przewiduje przyszłość opowiada książka Piotra Gońciarza.

  Skorzystaj z porad Autora, by poznać odpowiedź na pytania

  Autor jest parapsychologiem i doradcą rozwoju osobistego, na co dzień zajmującym się rozwiązywaniem problemów z pomocą Tarota i umiejętności jasnowidzenia. W swojej książce uczy zdolności widzenia i czucia wewnętrznego. Jeśli interesuje Cię tematyka intuicji i jasnowidzenia oraz technik wróżebnych, to jest to poradnik dla Ciebie.

  Obudź w sobie wewnętrzne umiejętności

  Adresowany jest do tych, którzy chcą obudzić w sobie swój szósty zmysł – dar, o którym często zapominamy. Zawiera opisy symboliki i rozkładów kart oraz wiele ćwiczeń rozwijających widzenie wewnętrzne. Można je z łatwością wykorzystać, zarówno w czytaniu kart Tarota, jak i w życiu osobistym. Nasza intuicja odgrywa tu również kluczową rolę – jest to trudna sztuka, ale dzięki częstej praktyce, do opanowania. Niezbędna jest również zdolność widzenia pozazmysłowego i wolna wola, które pomagają odczytać przyszłość.

  Odkryj tajemnice Tarota

  Dzięki tej publikacji poznasz możliwości samodoskonalenia i rozwoju osobistego, jakie daje praca z kartami Tarota. Umiejętność bycia terapeutą, który korzysta z kart, wymaga ogromnej wiedzy psychologiczno-pedagogicznej, co oferuje ta książka. Będziesz ćwiczyć wrażliwość, znajdziesz drogę do własnej intuicji i podświadomości, a także bez problemu uzyskasz wskazówki do rozwiązania każdej życiowej sytuacji. Poznasz znaczenie kart Arkan Wielkich i Małych, by prowadzić szczegółowe odczyty. Dowiesz się, czym jest odczyt dywinacyjny i dlaczego jest bardzo bardzo pomocny w pracy z kartami. Uzyskasz odpowiedzi na nurtującej Cię pytania, a także będziesz w stanie poznać przyszłość i mowę kart.

  Szósty zmysł – podstawa czytania kart Tarota.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ