Kwantowa rzeczywistość

Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych

  • ISBN: 978-83-8301-265-0;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 400;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: III - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
30
0

Czym jest kwantowa rzeczywistość?

Czy rzeczywistość jest tylko jedna? A może istnieją alternatywne światy? Nie chcesz się przyznać, ale z pewnością chociaż raz doświadczyłeś zjawiska, którego nie potrafiłeś wyjaśnić. Tutaj przychodzą Ci z pomocą psychotronika i fizyka kwantowa. Najnowsze, naukowe badania dowodzą, że to co widzimy i czego możemy dotknąć już nie wystarcza, aby w pełni określić otaczającą Cię materię. Współczesna fizyka i psychologia kwantowa udowadniają, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się dotychczas wydawało.

Przeczucia? Déjà vu? Zjawiska nadprzyrodzone czy oznaka wyższej świadomości?

A świadomość i duchowość odgrywają kluczową rolę w próbie jej odczytania na wszystkich płaszczyznach. Nadprzyrodzone zjawiska, jak déjà vu, sny, kontakt ze zmarłymi i jasnowidzenie to tak naprawdę sygnały od naszej świadomości, która zarejestrowała styczność z rzeczywistością równoległą. Aby ułatwić Ci zrozumienie tych zagadnień, Autorki prezentują wyniki badań naukowców, które wyjaśniają strukturę rzeczywistości i przykłady tzw. zjawisk paranormalnych.

Naukowe potwierdzenie osobistych doświadczeń zjawisk paranormalnych

W książce znajdziesz szczegółową analizę najbardziej interesujących i kontrowersyjnych aspektów alternatywnych rzeczywistości badanych przez fizykę kwantową i psychotronikę. Danuta Dudzik relacjonuje własne paranormalne doznania i przeżycia z miejsc, w których nie mogła przebywać fizycznie. Jest to zjawisko bilokacji, czyli przebywania w dwóch różnych miejscach równocześnie. Dr Adamska-Rutkowska w sposób naukowy definiuje te i inne doznania alternatywnych rzeczywistości. Wyjaśnia również, czym jest świadomość, podświadomość i nadświadomość jako istotne czynniki wpływające na obraz otaczającego nas świata. A także ich związek z neuroplastycznością mózgu człowieka. Ich relacje z doświadczeń zjawisk metafizycznych, np. jasnowidzenia, kontaktów ze zmarłymi czy podróży w czasoprzestrzeni, są dowodem potwierdzającym istnienie światów równoległych oraz dają wgląd w wielowymiarową rzeczywistość.

Neuroplastyczność mózgu a kwantowa rzeczywistość

Zawarte w książce badania wielu utytułowanych naukowców potwierdzają, że pewne struktury mózgu umożliwiają świadome postrzeganie pozazmysłowe. Istnieją techniki, takie jak medytacje, która pozwalają wprowadzić mózg w zintegrowany stan świadomości, z dominującymi falami theta i delta, i zwiększyć percepcję bodźców pozazmysłowych. Co więcej, dzięki neuroplastyczności ludzkiego mózgu, można stopniowo nabywać i rozwijać umiejętności pozazmysłowego odbioru informacji. Autorki tworzą również intrygującą wizję przyszłości, gdzie wszyscy będziemy stanowili wspólny układ, który powinien funkcjonować w pełnej harmonii. Aby to osiągnąć niezbędna jest jednak zmiana przekonań i otwarcie naszej świadomości na wszystkie bodźce. Najnowsze ustalenia fizyki kwantowej zmuszają nas dziś do zupełnie innej oceny zarówno sensu życia, jak i naszego w nim udziału.

Doświadcz wszystkich wymiarów rzeczywistości

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ