Zawsze będę przy Tobie

Wsparcie od Twoich bliskich, którzy przeszli na Drugą Stronę

  • ISBN: 978-83-7377-710-1;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Paweł Uklejski
0
0

Czy można pokonać strach przed śmiercią?

Czy można oswoić strach przed śmiercią? Towarzyszy on każdemu bez względu na wyznanie czy pochodzenie. Jednak we współczesnym świecie śmierć i jej nieuchronność jest tematem, na który nie chcemy i nie potrafimy rozmawiać. A unikanie go lub ucieczka przed nim sprawiają, że temat ten staje się obezwładniający. Jak poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby? Jak wygląda życie po śmierci? Czy Niebo istnieje? Ta książka, napisana przez cenioną medium, to niepowtarzalna szansa na zrozumienie i opanowanie wszechogarniającego poczucia strachu przed śmiercią, zwłaszcza bliskiej osoby.

Co nas czeka po śmierci?

Autorka, znana z nadzwyczajnych zdolności parapsychologicznych i jasnowidzenia, wielokrotnie pomagała różnym osobom i policji dotrzeć do ważnych informacji przekazywanych przez zmarłych po śmierci. W tej publikacji znajdziesz historie jej kontaktów ze zmarłymi. Każda z relacji pozwoli Ci spojrzeć z innej perspektywy na zagadnienie śmierci i strachu przed nią. Zrozumiesz, że śmierć wcale nie oznacza końca, a życie tak naprawdę jest wieczne. Ponadto, utwierdzisz się w przekonaniu, że Niebo istnieje i że bliskie osoby czekają tam Ciebie.

„Zawsze będę przy Tobie” – wiadomości z życia po życiu

Najważniejszy przekaz od zmarłych z światów, który Autorka otrzymywała podczas każdego seansu, to: zawsze będę przy Tobie. Dzięki tej książce zyskasz pewność, że śmierć nie może Cię rozdzielić z bliskimi, a istnienie życia po życiu, to nie mit. Autorka udowadnia też, że dusza jest wieczna i zapewnia, że ponowne spotkanie w Niebie jest faktem. Ta pewność, poparta jest prawdziwymi historiami przytoczonymi w książce. Napełnią Cię one nadzieją i zmotywują do dalszego życia. Zdaniem Autorki świadomość, że Twoi zmarli bliscy lub ukochane zwierzaki są zaledwie jedną myśl stąd, zawsze dodaje otuchy.

Kontakt ze zmarłymi? Dowody dla sceptyków

Autorka przyznaje, że niejednokrotnie spotkała się ze sceptycznym podejściem do swoich parapsychologicznych umiejętności. Historie, które przytacza oraz wyjątkowe informacje przekazane jej przez zmarłych na indywidualnych seansach oraz publicznych występach potwierdzały jej dar jasnowidzenia. Z książki dowiesz się, że bliscy zmarli kontaktują się ze światem żywych na wiele różnych sposobów. Dzięki tej publikacji zdobędziesz siłę by zmierzyć się ze strachem przed śmiercią.

Możesz pokonać strach przed śmiercią!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ