Numerologia systemy numerologiczne

  • ISBN: 978-83-7377-313-4*;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 17,6 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  Magdalena Kuźmiuk
  0
  0

  Numerologia – nauka znana już od starożytności

  Już Chińczycy wiedzieli jak ważna jest data urodzenia, by móc określić los człowieka, a Hindusi na numerologii oparli swoją religię. W jaki sposób wiedza starożytnych cywilizacji wpływa na nasz portret numerologiczny możesz się dowiedzieć z najnowszej książki Henryka Rekusa. Doskonałą skarbnicą wiedzy w dziedzinie numerologii są starożytne cywilizacje, które już od zarania dziejów wiedziały, że drogę człowieka wyznaczają liczby w oparciu o układ gwiazd.

  Data urodzenia – klucz do odczytania Twojego charakteru

  Dzięki publikacji poznasz charakterystykę liczb oraz cechy charakteru przypisane Tobie w dniu urodzin. Dowiesz się, jakie są różnice pomiędzy astrologią i numerologią zachodnią a chińską, a także czym są i jakie mają znaczenie Gradienty. Zrozumiesz, jakie zależności panują pomiędzy poszczególnymi żywiołami, planetami, a także jakie zmysły i organy w organizmie człowieka im odpowiadają.

  Horoskopy starożytnych cywilizacji

  W publikacji zostały zawarte horoskopy starożytnych cywilizacji, m.in. Majów, Azteków, Inków czy Indian Navajo. Dzięki nim dowiesz się, na jaki okres przypada Twoja data urodzenia, a także jaki odpowiada mu znak czy zwierzę. Ponadto zostały szczegółowo opisane ich cechy charakteru i osobowości. Sprawdzisz, jaki minerał jest przypisany do Twojego miesiąca urodzenia w roku Majów i odtąd będziesz nosić go zawsze przy sobie i traktować jako swój talizman. To tylko kilka z wielu przykładów informacji, jakie możesz uzyskać z tej niezwykłej publikacji.

  Skorzystaj z porad Autora

  Publikacja niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie astrologii i numerologii, Henryka Rekusa pozwala głęboko spojrzeć w przeszłość i zrozumieć dlaczego Majowie, Aztekowie i Inkowie tak wielką wagę przywiązywali do numerologii i astrologii. Numerologia w ujęciu Henryka Rekusa to pakiet wiedzy o tym jak można korzystać z liczb, aby uzupełnić wizerunek człowieka o precyzyjne dane na temat jego charakteru i losu. Dla numerologa ta wiedza jest ważnym czynnikiem w codziennej interpretacji numerologicznej i pozwala doskonalić warsztat pracy. Dodatkowym atutem publikacji jest prosty, przejrzysty język, który pomaga zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia.
  To książka dla każdego, kto pragnie wiedzieć więcej i lepiej rozumieć otaczającą go rzeczywistość.

  Numerologia – klucz do poznania siebie

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ