Nowe runiczne drogowskazy - Okładka książki

Nowe runiczne drogowskazy

  • ISBN: 978-83-7377-392-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 84;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 6 x 9,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  Magdalena Kuźmiuk
  0
  0

  Uciekający czas

  Świat gna przed siebie i nie będzie czekał na tych, którzy nie będą w stanie za nim nadążyć. Jest to tak samo brutalne jak prawdziwe. Bo czyż z dnia na dzień nie czujesz, że czas wymyka Ci się z rąk? Że wraz z wiekiem Twoja doba ma coraz mniej godzin i że musisz raz za razem podejmować decyzje, od których zależeć będzie Twoja przyszłość? Jak sobie z nimi poradzić? Jak nie wpaść w zastawiane przez los pułapki? Jak w pełni wykorzystać każdą daną nam na tym świecie godzinę czy dobę?

  Magiczne działanie alfabetu runicznego

  Dotychczas nie było to łatwe zadanie, jednak dzięki runom stanie się ono dziecinnie proste. Runy są boskim darem Odyna, prawdziwym magicznym alfabetem złożonym z 26 prostych symboli. Każda runa posiada określone znaczenie oraz swoją indywidualną magiczną moc, może być odczytywana w dwojaki sposób – pozytywny i negatywny (kiedy jest odwrócona). Spektrum ich wykorzystania jest niezwykle szerokie: od wróżenia, tworzenia amuletów i talizmanów, zapisywania skryptów runicznych przez pomoc w medytacji.

  Ekspert znaków runicznych

  Ta wyjątkowa runiczna talia kart, stworzona została przez Ewę Kulejewską, doświadczoną psycholog, jasnowidz, wykładowczyni Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku, autorkę wielu książkowych bestsellerów, a także wróżkę udzielająca porad w EZOTV. „Nowe runiczne drogowskazy” charakteryzują się wspaniałą grafiką połączoną z czytelnymi i niezwykle prostymi radami i interpretacjami kart runicznych. Dzięki dołączonej do kart książce bez problemu zinterpretujesz znaczenie wyciągniętej właśnie przez Ciebie runy. Znajdziesz w niej także amulety, talizmany oraz afirmacje, dzięki którym będziesz mógł ustrzec się przed potencjalnymi zagrożeniami.

  Ostrzeżenia, które ochronią Cię przed niebezpieczeństwami

  Od biznesu po rodzinę. Od przeziębienia po nowotwory. Od ludzkiej zawiści po problemy z… rozpaleniem ogniska. Te karty Cię ostrzegą zawsze na czas i wskażą potencjalne niebezpieczeństwo oraz drogę ominięcia go. Pełnego wyzwań i niebezpieczeństw świata nie zmienią, ale uczynią go znacznie bezpieczniejszym miejscem. Bezpieczniejszym dla Ciebie i dla Twoich bliskich.

  Runiczne wsparcie w Twoim życiu

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   ZAPISZ SIĘ